reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

TDA zwiększa pojemność na satelicie Eutelsat 7 West A

dodano: 2024-02-15 23:52
autor: Janusz Sulisz | źródło: Eutelsat/parabola.cz

Eutelsat 7W 8W TDA satelita 360px Algierski nadawca publiczny Télédiffusion d'Algérie (TDA) przedłużył dzierżawę pojemności transpondera z operatorem satelitarnym Eutelsat, tym samym zwiększając pojemność satelity Eutelsat 7 West A (7,2°W). Wieloletnia umowa TDA - Eutelsat Group ujednolici dystrybucję programów telewizyjnych i radiowych na pozycji 7°W/8°W.

TDA
TDA-algieria-760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
TDA obecnie nadaje szeroką ofertę obejmującą 26 niekodowanych publicznych i prywatnych programów telewizyjnych/ radiowych w standardzie (SD) i wysokiej rozdzielczości (HD).

Dodatkowa pojemność na pozycji 7°W/8°W pozwoli spółce ulepszyć ofertę dla widzów w Algierii oraz dalej na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej.

Rozszerzona oferta obejmująca około 15 stacji prywatnych będzie oferowana za opłatą.

Pozycja orbitalna 7°W/8°W to popularna pozycja dla widzów w Algierii, oglądana przez 97% gospodarstw domowych posiadających telewizję satelitarną oraz wiodąca pozycja orbitalna na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej, oferująca około 900 stacji telewizyjnych.

Laurence Delpy, dyrektor generalny Video Business Unit w Eutelsacie, skomentował:

TDA jest wieloletnim partnerem Eutelsatu. Byli jedną z pierwszych dużych nadawców w świecie arabskim, która powierzyła nam swoje kanały telewizyjne i radiowe, a my z dumą wspieraliśmy ich w ich podróży nadawczej. Dzięki temu nowemu zaangażowaniu jesteśmy zachwyceni możliwością kontynuowania z nimi współpracy, ponieważ konsolidują swoją ofertę w naszej tętniącym życiem pozycji 7°W/8°W, zapewniając lepsze doświadczenia użytkownikom w całej Algierii i poza nią.


Źródło: parabola.cz  eutelsat.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Operatorzy satelitarni


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

499 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...