reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Polsat Box 4K z nową wersją software'u

dodano: 2024-03-13 13:34
autor: Anita Kaźmierska | źródło: forum.satkurier.pl

Polsat Box 4K kieszeń na dysk satkurier.pl 12 marca wydana została aktualizacja oprogramowania do dekoderów Polsat Box 4K. Nowa wersja software'u oznaczona jest jako 1.11.14. Standardowo aktualizacja udostępniana jest stopniowo do kolejnych partii urządzeń. Jakie zmiany wnosi to nowe oprogramowanie?

satkurier.pl
Polsat Box 4K


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Co wnosi nowa wersja oprogramowanie do Polsat Box 4K?

We wtorek, 12 marca br. do pierwszych partii dekoderów Polsat Box 4K zaczęła spływać najnowsza aktualizacja oprogramowania, oznaczona jako 1.11.14 (poprzednia to 1.11.11). Tak naprawdę zawarte w niej są tylko poprawki błędów i drobne korekty związane z niedawno wprowadzoną funkcją nagrywania na dysk, a także ulepszenia aplikacji Polsat Box Go, tak aby działała ona szybciej i stabilniej.
 
Polsat Box 4K - Informacja o dostępności aktualizacji oprogramowania
Informacja o dostępności aktualizacji oprogramowania
Polsat Box 4K - Plansza wyświetlana po udanej aktualizacji software'u
Plansza wyświetlana po udanej aktualizacji software'u

Nagrywanie programów na dysk możliwe jest tylko z wykorzystaniem sygnału satelitarnego. Dekoder działający tylko w trybie internetowym nie ofertuje takiej możliwości (za to oferuje funkcję nPVR, czyli nagrywanie w chmurze).

Przypomnijmy, że od 4 marca br. w Polsat Box można kupić dysk 1TB w cenie 299 zł, ale na potrzeby nagrywania przy wykorzystaniu dekodera Polsat Box 4K można też skorzystać z dowolnego 2,5-calowego dysku HDD lub SSD z interfejsem SATA, o dowolnej pojemności.

Nagranie jest możliwe do odtworzenia tylko na dekoderze, na którym zostało zrealizowane (nagrania nie można odtworzyć na komputerze), a wybranych kanałów nie można nagrywać wcale, np. 4K i pozycji VOD. Można nagrywać maksymalnie dwa programy jednocześnie.

Przy podłączonym dysku funkcje reStart i CatchUP działają jak dotychczas, natomiast funkcja TimeShift działa w zakresie czasowym rozpoczynającym się od momentu włączenia danego kanału.

Przed wgraniem najnowszej aktualizacji 1.11.14, po podłączeniu dysku w menu Ustawień > Ustawień użytkownika > Trybu nagrywania obecna była opcja Auto (obsługa dysku) oraz nPVR (tylko nagrywanie w chmurze). Teraz nazwę Auto zmieniono na Dysk i dodano opis funkcji.
 
Polsat Box 4K - Odmieniony Tryb nagrywania
Odmieniony Tryb nagrywania


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polsat Box


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...