reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

TV Puls i Puls 2 w CDA TV

dodano: 2024-03-28 14:09
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Telewizja Puls

TV Puls Puls 2 CDA TV CDA Premium Telewizja Puls Do usługi CDA TV w ramach platformy streamignowej CDA Premium od 28 marca br. dołączyły kanały TV Puls i Puls 2, nadawane przez Telewizję Puls. Znalazły się one odpowiednio na pozycjach 5 i 6.

Telewizja Puls
TV Puls Puls 2 CDA TV CDA Premium Telewizja Puls


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Nowe kanały w CDA TV

– Internet stał się ważnym kanałem dystrybucji kanałów telewizyjnych, dlatego cieszymy się, że TV Puls i Puls 2 będą dostępne dla naszych Widzów również w serwisie CDA. To odpowiedź na oczekiwania i przyzwyczajenia tych Widzów, którzy preferują oglądanie telewizji w sieci – powiedział Dariusz Dąbski, prezes Telewizji Puls.

Telewizja Puls to trzecia największa telewizja komercyjna w Polsce – nadawca dwóch ogólnopolskich kanałów telewizyjnych TV Puls i Puls 2 z wielogodzinnym pasmem Puls Kids dla dzieci i ich rodziców. W zasięgu TV Puls znajduje się 33,9 mln widzów, a Puls 2 – 33,4 mln widzów (luty 2024; All 4+).

CDA Premium to platforma streamingowa z filmami i serialami na życzenie oraz telewizją na żywo pod marką CDA TV. CDA Premium oferuje dostęp do katalogu ponad 15 tys. pozycji, a w ofercie CDA TV znajduje się ponad 90 stacji telewizyjnych.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy streamingowe


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

249 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

299 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K - Uszkodzone opakowanie

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

499 zł Więcej...