reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

QVC odnawia pojemność na Astrze 19,2°E

dodano: 2024-04-16 19:32 | aktualizacja: 2024-04-16 19:53
autor: RO | źródło: DF/SES

QVC UK Wiodący nadawca telezakupów QVC i operator satelitarny SES Germany kontynuują współpracę, zabezpieczając pojemność dla niemieckich kanałów QVC na systemie satelitarnym Astra 19,2°E. Umowa firmy QVC zajmującej się telesprzedażą produktów i usług na żywo jest ważna przez kilka kolejnych lat.

QVC


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przedmiotem umowy jest dalsza dystrybucja QVC HD, QVC2 HD i QVC Style HD. Obie firmy podpisały w zeszłym roku umowę na przedłużenie transmisji QVC SD i QVC2 SD.

A co z QVC UHD przez satelitę?

Miesiąc temu doszło do zamknięcia QVC2 UHD na satelicie Astra 1M (19,2°E). Od tamtej pory tylko główny kanał QVC jest oferowany w ultrawysokiej rozdzielczości 4K. Wszystkie pozostałe kanały są dostępne wyłącznie w jakości HD i/lub w SD. Jeśli chodzi o rozszerzenie pojemności satelitarnej na Astrze 19,2°E, to wspomniano jedynie o kanałach HD.


Rzecznik prasowy SES Germany potwierdził, że QVC UHD nie jest objęty obecnym przedłużeniem umowy.

Jednak w sprawie tego kanału ma obowiązywać odrębna umowa. Na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie umowa zostanie zawarta i jakie szczegóły będzie zawierać.

Zakupy na żywo z QVC w telewizji stały się integralną częścią wyjątkowego stylu życia w wielu salonach. Dystrybucja programów QVC za pośrednictwem satelity, kanału dystrybucji telewizyjnej o największym zasięgu, znacząco przyczyniła się do tego sukcesu. Cieszymy się, że możemy kontynuować tę drogę, rozszerzając nasze partnerstwo oparte na zaufaniu

- powiedział Christoph Mühleib, dyrektor zarządzający SES Germany, który jest odpowiedzialny za działalność SES i ASTRA w regionie DACH.

Zaufana współpraca z SES daje nam możliwość dalszego zachwycania widzów interaktywnymi transmisjami na żywo i atrakcyjnymi produktami. Dzięki nowym umowom gwarantujemy, że spełnimy ich nawyki i potrzeby związane z oglądalnością, a także w dłuższej perspektywie udostępnimy nasze 3 kanały telewizyjne na wszystkich platformach

- mówi Judith Haker, dyrektor ds. rozwoju i dystrybucji platform QVC International.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Operatorzy satelitarni


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

299 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...