reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Atlas NG - nowy analizator od Promax

dodano: 2024-05-07 21:13 | aktualizacja: 2024-06-01 20:03
autor: Janusz Sulisz | źródło: promaxelectronics.com

Promax Atlas NG analizator 360px Dla tych instalatorów tv-sat, którzy nie chcą iść na kompromis przy instalacjach antenowych, polecamy miernik z najwyższej półki - taki stworzyła hiszpańska firma Promax. Mowa o analizatorze ATLAS NG. To wielofunkcyjny i funkcjonalny analizator widma, który sprosta wysokim wymaganiom profesjonalistów zajmujących się telewizją.

Promax
Atlas Promax analizator widma 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Analizator Promax Atlas NG poradzi sobie z każdymi, najbardziej egzotycznymi transmisjami (także tymi nieznanymi w Polsce), w tym m.in.
DVB-S2X, ATSC 3.0, IPTV, światłowód, 3G-SDI, transport stream ASI, Wi-Fi, OTT... i wg Promaxa wszystko zostało sprawdzone! Nowa obudowa zewnętrzna zapewnia wyjątkową wytrzymałość, z większym 10-calowym ekranem dotykowym, maksymalizując łatwość obsługi.

Najnowsze technologie i standardy w Atlas NG

Nowe standardy, takie jak ATSC 3.0, przesuwają granice, na co pozwala technologia. ATSC 3.0 sprawia, że możliwe jest wykorzystanie OFDM i aż 4 jednoczesne PLP w warstwie fizycznej oraz schematy modulacji do 4096-QAM.

Atlas NG obsługuje DVB-S2X

DVB-S2X to nowość w ofercie transmisji satelitarnej.
Zapewnia wyższą przepustowość i nowe schematy modulacji sygnału, z którymi tylko najbardziej zaawansowane analizatory transmisji, takie jak ATLAS NG, sobie poradzą.

Modulacje 64/128/256-APSK, 5%, 10% i 15% zmniejszone współczynniki roll-off, ulepszone filtrowanie i odstępy między nośnikami oraz łączenie kanałów to tylko niektóre z nowych technologii przyjętych przez nowy standard i oczywiście ATLAS NG jest w pełni kompatybilny.
 
Złącza i możliwości podłączenia analizatora Promax Atlas NG fot. Promax

Analizator Atlas NG z pomiarami w paśmie 6 GHz

Analizator widma 6 GHz staje się niezbędny, by zidentyfikować i ocenić, dlaczego systemy i usługi są zakłócane. Pomiary są w zakresie do 6 GHz
pasma S i C, gdzie rośnie liczba transmisji, bo wszystkie technologie zaciekle konkurują o przepustowość.

Technologie wykorzystujące pasmo S i/lub C to:
Satelity, teleporty, sieci naziemne VSAT, radary, naziemne łącza mikrofalowe, szerokopasmowe łącza bezprzewodowe, sieci dostępowe (BWA) (LTE, Wi-Max, 5G, itp.).

Zastosowania:
transmisje telewizyjne i dane, nawigacja lotnicza i łączność morska, łączność bankowa, e-administracja, backhaul w odległych obszarach lub
w operacjach o znaczeniu krytycznym, radary lotnicze, wysokościomierze, stacje pogodowe/meteoreologiczne, ITS (Inteligentne systemy transportowe), ISM (przemysłowe, naukowe i medyczne), itp.
 
Parametry techniczne Promax Atlas NG

Źródło: promaxelectronics.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowości


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Antena Inverto 120 jasnoszara

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze jasnoszarym....

399 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...