reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 25.05.2024

dodano: 2024-05-23 19:29 | aktualizacja: 2024-05-25 21:25
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV liga mistrzów Satkurier.pl poleca transmisję finału The Emirates FA Cup: Manchester City - Manchester United. Polecamy także transmisje z ostatniej kolejki PKO BP Ekstraklasy. Warto korzystać z wykazu kanałów sportowych FTA oraz wykazu kanałów z Hot Birda.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

15:00 Tenis: WTA World Tour, Strasburg:
Finał
Danielle Collins - Madison Keys

Komentarz: Maciej Zaręba, Dawid Celt
 

CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok - Warta Poznań
Komentarz: Rafał Dębiński, Tomasz Wieszczycki
 

CANAL+ Sport

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Legia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Michał Mitrut, Kamil Kosowski

02:30 (so/nd) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Indiana Pacers - Boston Celtics
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Mirosław Noculak
 

CANAL+ Sport 2

15:00 Tenis: WTA World Tour, Strasburg:
Finał
Danielle Collins - Madison Keys

Komentarz: Maciej Zaręba, Dawid Celt

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław
Komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski

21:00 Padel: Premier Padel, Mar del Plata:
Zawody

23:00 Padel: Premier Padel, Mar del Plata:
Zawody
Komentarz: Leszek Orłowski

00:30 (so/nd) Padel: Premier Padel, Mar del Plata:
Zawody
Komentarz: Łukasz Cyrański

02:00 (so/nd) Padel: Premier Padel, Mar del Plata:
Zawody
Komentarz: Łukasz Cyrański
 

CANAL+ Sport 3

17:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Multiliga+
Komentarz: Krzysztof Marciniak, Bartosz Gleń
 

CANAL+ Sport 4

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok - Warta Poznań
Komentarz: Rafał Dębiński, Tomasz Wieszczycki
 

CANAL+ Sport 5

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
Komentarz: Piotr Glamowski, Wojciech Jagoda

02:00 (so/nd) Boks: BKFC Fight Night: 
Luis Rey Gallegos - Rodolfo Rubio
Komentarz: Edward Durda, Janusz Pindera
 

CANAL+ Now

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Lech Poznań - Korona Kielce
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Mateusz Rokuszewski
 

Eleven Sports 1

16:00 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Manchester City - Manchester United
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

20:00 Piłka nożna: DFB Pokal:
1. FC Kaiserslautern - Bayer 04 Leverkusen
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
 

Eleven Sports 2

14:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
CA Osasuna - Villarreal CF
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Marcin Gazda

18:00 Piłka nożna: Serie A:
Juventus FC - AC Monza
Komentarz: Julian Kowalski, Marcin Nowomiejski

21:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Real Madryt - Real Betis
Komentarz: Mateusz Święcicki, Marcin Gazda
 

Eleven Sports 3

16:15 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Real Sociedad - Atlético Madryt
Komentarz: Eryk Szpruch, Adrian Gątarek

18:30 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Rayo Vallecano - Athletic Club
Komentarz: Michał Świerżyński, Jakub Ostrowski

20:45 Piłka nożna: Serie A:
AC Milan - US Salernitana Calcio
Komentarz: Eryk Szpruch, Piotr Czachowski
 

Eleven Sports 4

14:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
CA Osasuna - Villarreal CF
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Marcin Gazda

18:30 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Rayo Vallecano - Athletic Club
Komentarz: Michał Świerżyński, Jakub Ostrowski
 

Eurosport 1

08:30 Wyścigi samochodowe: Formuła E, ePrix Chin:
1. wyścig

10:15 Kolarstwo górskie: Puchar Świata, Nowe Miasto na Morawach:
Cross country short track kobiet

11:00 Kolarstwo górskie: Puchar Świata, Nowe Miasto na Morawach:
Cross country short track mężczyzn

11:30 Kolarstwo szosowe: Giro d'Italia:
20. etap

15:00 Kolarstwo szosowe: Giro d'Italia:
20. etap
 

Eurosport 2

19:00 Golf: Charles Schwab Challenge:
3. runda

 

Fightklub

01:00 (so/nd) Boks: Gala, Shawinigan: 
Christian Mbilli - Mark Heffron

 

Motowizja

16:00 Żużel: Brązowy Kask, Gorzów Wielkopolski:
Finał 

 

Polsat Sport Premium 1

15:00 Tenis: ATP World Tour, Genewa:
Finał
Tomáš Macháč - Flavio Cobolli lub Casper Ruud

19:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB:
Japonia - Włochy

 

Polsat Sport Premium 2

08:45 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Katalonii:
Sesja treningowa

09:25 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Katalonii:
Sesja treningowa

10:10 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Katalonii:
Sesja treningowa

10:50 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Katalonii:
1. sesja kwalifikacyjna

11:15 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Katalonii:
2. sesja kwalifikacyjna

12:15 Wyścigi motocyklowe: MotoE, Grand Prix Katalonii:
1. wyścig

12:50 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Katalonii:
1. sesja kwalifikacyjna

13:15 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Katalonii:
2. sesja kwalifikacyjna

13:45 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Katalonii:
1. sesja kwalifikacyjna

14:10 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Katalonii:
2. sesja kwalifikacyjna

15:00 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Katalonii:
Sprint

16:10 Wyścigi motocyklowe: MotoE, Grand Prix Katalonii:
2. wyścig

19:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB:
Bułgaria - USA
 

Polsat Sport Premium 3

15:45 Rugby: European Rugby Champions Cup: 
Leinster Rugby - Stade Toulouse




 

Polsat Sport Premium 4

16:00 Piłka nożna: Puchar Szkocji: 
Celtic FC - Rangers FC
Komentarz: Przemysław Pawlak, Maciej Żurawski



 

Polsat Sport Premium 5

16:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB:
Turcja - Francja




 

Polsat Sport 1

07:00 Łucznictwo: Puchar Świata, Yecheon:
Finały indywidualne

14:20 Hokej na lodzie: Mistrzostwa Świata:
1/2 finału
Szwecja - Czechy

18:20 Hokej na lodzie: Mistrzostwa Świata:
1/2 finału
Kanada - Szwajcaria

22:00 Lekkoatletyka: Diamentowa Liga, Eugene:
Zawody

02:00 (so/nd) Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB:
Kuba - Iran
 

Polsat Sport 2

15:00 Koszykówka mężczyzn: Orlen Basket Liga:
WKS Śląsk Wrocław - Trefl Sopot

17:30 Koszykówka mężczyzn: Orlen Basket Liga:
PGE Spójnia Stargard - King Szczecin

20:00 Piłka ręczna mężczyzn: Orlen Superliga: 
Górnik Zabrze - KGHM Chrobry Głogów

22:30 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB:
Argentyna - Niemcy

03:00 (so/nd) Łucznictwo: Puchar Świata, Yecheon:
Finały turnieju drużynowego
 

Polsat Sport 3


10:30 Tenis: ATP World Tour, Genewa:
Półfinał
Flavio Cobolli - Casper Ruud


13:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB:
Słowenia - Kanada

16:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB:
Turcja - Francja

20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga LBA: 
EA7 Emporio Armani Milano - Germani Brescia
 

Polsat Sport Fight

11:00 Triathlon: World Triathlon Championship Series, Cagliari:
Wyścig kobiet

15:15 Triathlon: World Triathlon Championship Series, Cagliari:
Wyścig mężczyzn

 

Super Polsat

20:00 Piłka nożna: DFB Pokal:
1. FC Kaiserslautern - Bayer 04 Leverkusen
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Roman Kołtoń

 

TVP 2

17:30 (transmisja łączona) Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok - Warta Poznań;
Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław

Komentarz: Maciej Iwański, Robert Podoliński
 

TVP Sport

10:00 Kajakarstwo: Puchar Świata, Poznań:
1. dzień - finały

14:00 (transmisja łączona) Piłka nożna: 2. Liga: 
KKS 1925 Kalisz - Skra Częstochowa
Komentarz: Marcin Feddek, Piotr Dziewicki

Wisła Puławy - Pogoń Siedlce
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Rafał Grodzicki (Puławy)

17:30 (transmisja łączona) Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok - Warta Poznań;
Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław

Komentarz: Maciej Iwański, Robert Podoliński
 

Viaplay

10:45 Wyścigi samochodowe: Formula 3, Grand Prix Monako:
Sprint
Komentarz: Jan Olejniczak, Paweł Baran

12:30 Wyścigi samochodowe: Formula 1, Grand Prix Monako:
3. sesja treningowa

13:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Brommapojkarna - Kristianstad

13:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
AIK - Örebro

13:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Häcken - Hammarby

13:00 Dart: Dutch Darts Championship:
2. runda
Komentarz: Kuba Łokietek, Arkadiusz Salomon

13:30 Wyścigi samochodowe: DTM Series, Lausitzring:
1. sesja kwalifikacyjna

14:15 Wyścigi samochodowe: ADAC GT4 Germany, Lausitzring:
1. wyścig

14:15 Wyścigi samochodowe: Formula 2, Grand Prix Monako:
Sprint
Komentarz: Robert Smoczyński, Jakub Mikołajczak

14:45 Wyścigi samochodowe: Formula Regional European Championship, Spa-Francorchamps:
1. wyścig

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Norrköping - Linköping

15:15 Wyścigi samochodowe: FIA European Truck Racing Championship, Misano:
1. wyścig

12:30 Wyścigi samochodowe: Formula 1, Grand Prix Monako:
Sesja kwalifikacyjna

16:45 Wyścigi samochodowe: DTM Series, Lausitzring:
1. wyścig

17:30 Wyścigi samochodowe: FIA European Truck Racing Championship, Misano:
1. wyścig

19:00 Dart: Dutch Darts Championship:
2. runda
Komentarz: Kuba Łokietek, Arkadiusz Salomon

19:00 Sporty walki: ECE 12:
Gala

20:00 Baseball: Liga MLB:
White Sox - Orioles

01:00 (so/nd) Baseball: Liga MLB:
Reds - Dodgers

02:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Dallas Stars - Edmonton Oilers

04:00 (so/nd) Baseball: Liga MLB:
Diamondbacks - Marlins



Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Smart TV 4K BOX Zehnder KP-1

Zehnder KP-1 to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy ZEHNDER z...

249 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K - Uszkodzone opakowanie

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

549 zł Więcej...