reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 29.05.2024

dodano: 2024-05-27 16:31 | aktualizacja: 2024-05-29 10:55
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_01_B.jpg Satkurier.pl poleca transmisję finału Ligi Konferencji Europy UEFA: Olympiacos Pireus - ACF Fiorentina. Polecamy także transmisje z 2. dnia Roland Garros. Warto korzystać z wykazu kanałów sportowych FTA oraz wykazu kanałów z Hot Birda.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

20:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Real Madryt - FC Barcelona

 

CANAL+ Sport 5

18:30 Żużel: Srebrny Kask, Grudziądz:
Zawody

 

Eleven Sports 1

18:30 Żużel: Speedway Ligaen: 
Esbjerg Vikings - GSK Liga

 

Eurosport 1

11:00 Tenis: Roland Garros:
Hubert Hurkacz - Brandon Nakashima
Komentarz: Maciej Łuczak, Radosław Szymanik

12:00 Tenis: Roland Garros:
Sofia Kenin - Caroline Garcia,
Komentarz: Justyna Kostyra

17:00 Tenis: Roland Garros:
Jesper de Jong - Carlos Alcaraz,
Komentarz: Tomasz Smokowski

19:00 Tenis: Roland Garros:
Iga Świątek - Naomi Osaka
Komentarz Marek Furjan, Dawid Celt

20:30 Tenis: Roland Garros:
Richard Gasquet - Jannik Sinner,
Komentarz: Karol Stopa, Lech Sidor
 

Eurosport 2

12:00 Tenis: Roland Garros:
Daniel Altmaier - Stefanos Tsitsipas
Komentarz: Witold Domański

13:30 Tenis: Roland Garros:
Camila Osorio - Ons Jabeur
Komentarz: Tomasz Wolfke

16:00 Tenis: Roland Garros:
Andriej Rublow - Pedro Martinez,
Komentarz: Dawid Olejniczak

18:00 Tenis: Roland Garros:
Coco Gauff - Tamara Zidansek,
Komentarz: Dawid Żbik, Anna Niemiec
 

Polsat Sport 1

10:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB:
Włochy - Francja

13:30 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB:
Holandia - Chiny

18:00 Siatkówka mężczyzn: Mecz towarzyski: 
Polska - Ukraina

21:30 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB:
Niemcy - Turcja

02:00 (śr/cz) Piłka nożna: Copa Sudamericana: 
Boca Juniors - Nacional Potosí
 

Polsat Sport 3

18:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB:
Korea Południowa - Bułgaria

20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga LBA: 
Umana Reyer Venezia - Virtus Segafredo Bologna

 

TVP Sport

16:00 Piłka nożna: 2. Liga: (baraż)
KKS 1925 Kalisz - Polonia Bytom
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Robert Podoliński

18:45 Piłka nożna: 2. Liga: (baraż)
Stal Stalowa Wola - Chojniczanka Chojnice
Komentarz: Marcin Feddek, Marcin Żewłakow
 

Viaplay

19:00 Baseball: Liga MLB:
Tigers - Pirates

19:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
THW Kiel - DHfK Leipzig

19:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Losowanie grup

21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Olympiacos Pireus - ACF Fiorentina
Komentarz: Przemysław Pełka, Paweł Grabowski

00:30 (śr/cz) Baseball: Liga MLB:
Orioles - Red Sox

02:30 (śr/cz) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Edmonton Oliers - Dallas Stars

03:30 (śr/cz) Baseball: Liga MLB:
Angels - Yankees



Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K - Uszkodzone opakowanie

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

549 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X

Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X - odbiornik UHD...

569 zł Więcej...