reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Nowy program „Siły Specjalne Polska”

dodano: 2024-06-25 13:11 | aktualizacja: 2024-06-27 15:02
autor: Jan Borejko | źródło: Polsat

Siły specjalne Polsat nowy program- 360px Jesienią będziemy świadkami ekstremalnego projektu, w którym grupa śmiałków udowodni, że można przesunąć granice własnej wytrzymałości psychicznej i fizycznej. Ich mentorzy - najwybitniejsi byli żołnierze jednostek specjalnych, pomogą im osiągnąć szczyt ich możliwości. „Siły Specjalne Polska” – takiego programu jeszcze w Polsce nie było.

Polsat
Siły specjalne Polsat nowy program 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

„Siły Specjalne Polska” w Polsacie

Już tej jesieni będziemy świadkami ekstremalnego projektu, w którym grupa śmiałków udowodni, że można przesunąć granice własnej wytrzymałości psychicznej i fizycznej. Ich mentorzy - najwybitniejsi byli żołnierze jednostek specjalnych, pomogą im osiągnąć szczyt ich możliwości.

W wyjątkowej scenerii Dolnego Śląska, który zachwyca nie tylko pięknymi plenerami, ale także przyciąga niebezpiecznymi dzikimi miejscami, spotkają się ci, dla których w życiu najważniejsza jest adrenalina. W spektakularnych miejscach zmierzą się z najtrudniejszym testem świata – opartym na selekcji do sił specjalnych. Stare kopalnie, opuszczone magazyny, malowniczo położone mosty, a także mroczne podziemia staną się świadkami przełamywania ludzkich granic. 

18 rekrutów, wybranych pod przywództwem czterech byłych członków elitarnych jednostek zostanie poddanych zadaniom opartym na prawdziwych treningach sił specjalnych. Dotrą do swoich najgłębszych lęków, a także wykażą się ponadprzeciętną sprawnością fizyczną. Dosięgną limitów ludzkiej psychiki i przekroczą własne granice wytrzymałości. A to wszystko po to, by stanąć twarzą w twarz ze swoim prawdziwym „ja”. 

Każdy z rekrutów rozpocznie ten ekstremalnie trudny kurs, wnosząc do niego własny bagaż życiowych doświadczeń, naładowany piekielnie ciężkimi historiami. Czy ten program pomoże im zrzucić nadmiar kilogramów i zwyciężyć z samym sobą? 

W tym programie nie będzie eliminacji.

To uczestnicy zdecydują, gdzie jest granica ich wytrzymałości i kiedy zechcą zakończyć rywalizację. Dzięki temu w programie nic nie będzie pewne, oprócz emocji. Tych na pewno nie zabraknie… 

„Siły Specjalne Polska” oparty jest na licencji Banijay Group „SAS: Who Dares Win”.

Do tej pory program emitowany był m.in. w Australii. Wielkiej Brytanii, Daniii, Holandii oraz w Stanach Zjednoczonych, gdzie cieszył się ogromnym uznaniem i popularnością.
 
Mentorami rekrutów będą instruktorzy z 4 różnych jednostek wojsk specjalnych: 

- Wojciech „Zachar” Zacharków [Szef instruktorów]

Były oficer Jednostki Wojskowej AGAT.
Uczestnik misji bojowych w Iraku, Czadzie i Afganistanie.  Odznaczony m.in. Krzyżem Zasługi za Dzielność oraz wyróżniony prestiżową nagrodą Polski Zbrojnej – BUZDYGAN. Były kierownik selekcji do JW Agat. Odpowiedzialny za szkolenia specjalistyczne - strzeleckie, wysokościowe, kursy przetrwania, śmigłowcowe, szkolił kadry instruktorskie w narciarstwie i wspinaczce.

- Marek „Włóczykij” Stan

Były operator Jednostki Wojskowej GROM.
Dowódca sekcji w zespole bojowym, uczestnik misji kontyngentu bojowego w Afganistanie. Ukończone specjalistyczne szkolenia strzeleckie, wysokogórskie, spadochronowe, oraz szkolenie SERE poziomu C. Po zakończeniu służby w Jednostce na stałe zamieszkał w Bieszczadach. Od początku „drugiego życia” poza gromem stara się edukować świat w temacie weteranów.

- Piotr „Gniady” Hajkowski

Były operator Jednostki Wojskowej FORMOZA. 16 lat służby w jednostkach specjalnych.
Ma na koncie wiele misji zagranicznych, które odbywał głównie w rejonie Zatoki Perskiej i Afganistanie. Od 2014 r. prywatny kontraktor w Libii, Libanie, Syrii i Ukrainie. Mistrz Polski w nurkowaniu na azymut. Zapoczątkował i prowadził selekcję „Formozy” – prestiżowej jednostki wojskowej płetwonurków bojowych, będącej pododdziałem Wojsk Specjalnych.

- Piotr „Soyers” Soyka

Były operator Jednostki Wojskowej KOMANDOSÓW w której służył ponad 21 lat.
Odbył 10 misji bojowych w Afganistanie. Wziął udział w ponad 200 operacjach specjalnych najwyższego ryzyka. Skoczek spadochronowy, płetwonurek bojowy, instruktor strzelania oraz taktyki. Za swoją służbę wielokrotnie odznaczany, m.in. wyróżniony prestiżową nagrodą Polski Zbrojnej – BUZDYGAN oraz Krzyżem Wojskowym z Mieczami.
 
 

Program „Siły Specjalne Polska” od września w PolsacieMateriał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

659 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

385 zł Więcej...