reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Nagłe zniknięcie Seen On TV

dodano: 2024-06-27 17:30
autor: RO | źródło: rxtvinfo.com

Seen On TV Uruchomiony zaledwie kilka tygodni temu Seen On TV przerywa emisję kilka dni po tym, jak został zmuszony do wstrzymania programów na żywo. Nowy i dopiero raczkujący kanał telezakupowy z siedzibą w East Midlands (Wielka Brytania) doznał serii problemów finansowych i technicznych, a następnie został zawieszony przez Sky.

Seen On TV
Seen On TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nadawca we wtorek, 25 czerwca br. podał w sieciach społecznościowych, że jego kanał utracił dostęp do swoich platform technologicznych, wśród których jest poczta elektronicznej obsługi klienta.

Widzowie zgłaszali wcześniej, że w programach na żywo występują problemy z kamerą. Później Alex Knowles z Seen On TV zrzucił winę na platformy, z którymi współpracuje i nieoczekiwany wzrost kosztów. W komentarzu na ShoppingTelly.com Knowles napisał, że kanał musi poszukać inwestorów, aby kontynuować działalność.

Kanał, komunikując się wyłącznie za pośrednictwem postów w mediach społecznościowych, do niedawna zapewniał widzów, że zamówienia zostaną zrealizowane. Klienci zgłaszali jednak brak dostawy ostatnio zamówionych produktów.

Zgodnie z surowymi zasadami Sky nałożonymi na listy kanałów, kanał Seen On TV został usunięty z EPG (k. 682). Nadawcy tracą miejsce, jeżeli nie mogą prowadzić emisji. Freeview pozwala nadawcom zawiesić program na około 3 miesiące przez utratą pozycji w EPG.

Seen On TV wystartował 5 czerwca 2024 roku w platformie satelitarnej Sky UK i w przekazie niekodowanym (FTA) z satelity Astra 2G (28,2°E). Chwilę później został dodany do platform Freesat i Freeview. Aktualnie pozycja programowa Seen On TV HD jest aktywna, ale bez emisji (czarny ekran).

Parametry techniczne Seen On TV HD:
Astra 2G (28,2°E)
tp. 104 (11,685 GHz, pol. V, SR: 23000, FEC: 2/3; DVB-S2 / 8PSK)

ID: Seen On TV HD
PID V: 2308 (MPEG-4/HD)
PID A: 2307 (eng, ac3)
PID PCR: 2308
SID: 55300
PID PMT: 258
Provider: BSkyB
Kodowanie: brak (FTA)


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wyłączenia kanałów


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

249 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...