reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Historia polskiego rapu w nowym dokumencie Netflixa

dodano: 2024-07-04 14:15
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: Netflix

Netflix Cały ten rap Netflix zaprezentował zwiastun nowego serialu dokumentalnego „Cały ten rap” na temat historii rozwoju tego gatunku muzycznego w Polsce. Jeszcze w lipcu odbędzie się jego premiera. Kogo zobaczymy w dokumencie Netflixa?

Netflix
Cały ten rap Netflix


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

„Cały ten rap” - pierwszy polski serial dokumentalny Netflixa

Światło dzienne ujrzał zwiastun pierwszego polskiego serialu dokumentalnego Netflixa: „Cały ten rap”. 6-odcinkowa produkcja przybliża nie tylko historię rozwoju gatunku muzycznego w Polsce, ale również związaną z nią kulturę i społeczność.

„Cały ten rap” to polska scena rapowa opisana słowami jej twórców. Pierwszy polski serial dokumentalny Netflixa oddaje głos im wszystkim: od pierwszego pokolenia, które walczyło ze stereotypami, aż po to, które korzystając ze swojej popularności wyniosło rap do dzisiejszej pozycji.

Opublikowany zwiastun zapowiada szeroką reprezentację artystów, którzy od lat współtworzą polską scenę rapu, takich jak Sokół, O.S.T.R., Vienio czy Ten Typ Mes, ale również kieruje kamerę na nowe głosy, takie jak OKI, @atutowy i Young Leosia. W filmie można usłyszeć również głos m.in. nazywanej „matką chrzestną polskiego hip-hopu” Bogny Świątkowskiej.
 

Kiedy premiera serialu „Cały ten rap”?

Dokument będzie można obejrzeć przedpremierowo na specjalnym pokazie w ramach festiwalu Nowe Horyzonty we Wrocławiu dnia 24 lipca (3 odcinki), a w serwisie - już od 31 lipca.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

269 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

385 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...