reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Aster dołącza TVN CNBC Biznes

dodano: 2007-10-22 12:21 | aktualizacja: 2008-02-15 22:30
autor: Janusz Sulisz | źródło: aster

TVN CNBC channel_jpg.jpg Od 22 października nowy kanał TVN CNBC Biznes będą mogli oglądać abonenci pakietów cyfrowych sieci kablowej ASTER. Na liście kanałów w dekoderze TVN CNBC Biznes pojawi się na pozycji nr 90.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
ASTER, to wiodący dostawca trzech usług: telewizji, internetu i telefonu po raz kolejny w tym roku wzbogaca ofertę telewizyjną, wprowadzając najnowszy kanał tematyczny z Grupy TVN – TVN CNBC Biznes.

TVN CNBC Biznes to kanał informacyjny o tematyce biznesowej, który jest wspólnym przedsięwzięciem Grupy TVN oraz CNBC Europe. W nowym kanale znajduje się m.in. pasmo skoncentrowane na rynkach walutowych, giełdzie oraz programy i serwisy ekonomiczne, w których dziennikarze podsumowują wydarzenia całego dnia. W audycjach nie brakuje rozmów z ekspertami, uznanymi analitykami i szefami spółek giełdowych.

Oferta programowa kanału biznesowego skierowana jest do osób, na co dzień zajmujących się giełdą, biznesem, ale także do tych, którzy interesują się sytuacją ekonomiczną w Polsce i na świecie. TVN CNBC Biznes nadawany jest w języku polskim przez 24 godziny dziennie.

Telewizja cyfrowa Aster dostępna jest na rynku już od czterech lat. Obecnie zawiera ponad 50 różnorodnych kanałów telewizyjnych w cyfrowej jakości obrazu. Wśród nich wiele unikalnych programów, niedostępnych w ofercie analogowej. Oferta cyfrowa ASTER to także szeroki zakres funkcji dodatkowych, takich jak: przewodnik TV, wybór wersji językowych, kontrola rodzicielska i wiele innych.

Aster działa na rynku telekomunikacyjnym od początku lat 90. w trzech polskich miastach: Warszawie, Krakowie, Zielonej Górze i ich okolicach.

Aster świadczy usługi dla blisko 370 000 abonentów telewizji analogowej, 51 000 abonentów telewizji cyfrowej, 122 000 abonentów internetu oraz 46 000 abonentów telefonii stacjonarnej.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

279 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

249 zł Więcej...