reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

TVP Sport setnym kanałem w Toya

dodano: 2007-11-20 16:48 | aktualizacja: 2008-02-15 22:29
autor: Jerzy Kruczek | źródło: toya

TVP Sport to setny kanał w ofercie sieci kablowej Toya i ósmy wśród kanałów sportowych. Jego emisja rozpoczęła się w poniedziałek, 19 listopada ., w pierwszą rocznicę uruchomienia usługi telewizji cyfrowej TOYAcyfrowa TV. Program TVP Sport jest dla wszystkich jej abonentów.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sto kanałów telewizyjnych w ofercie to rekord wśród operatorów kablowych w Polsce. TVP Sport będąc jednocześnie ósmym kanałem sportowym w ofercie (TVP Sport, Polsat Sport, Canal+ Sport, Canal+ Sport 2, SportKlub,SportKlub+, Eurosport, ESPN Classic), ma uzupełnić ofertę skierowaną głównie do polskiego kibica.

Żaden z kanałów sportowych nie posiada praw do transmisji wszystkich wydarzeń sportowych, dlatego też dostęp abonentów TOYA do tak szerokiej oferty daje możliwość oglądania większej liczby ciekawych
wydarzeń sportowych z profesjonalnym opracowaniem oraz komentarzem.

Wprowadzenie TVP Sport do oferty zbiegło się w czasie z pierwszą rocznicą uruchomienia usługi telewizji cyfrowej TOYA, zapewniającej przede wszystkim wygodę i komfort użytkowania, dzięki Przewodnikowi po programach TV (EPG), lepszą jakością obrazu i dźwięku (Dolby Digital), możliwością wyboru napisów i odbioru programów w formacie 16/9.

Rozbudowany został Portal TV, który przy użyciu jednego przycisku pilota otwiera abonentom bezpośredni dostęp do aktualizowanych co pół godziny informacji sportowych TVP Sport.

Portal TV zapewnia jednocześnie dostęp do horoskopu, kursów walut, wyników lotto, oraz prognozy pogody.

TVP Sport w TOYAcyfrowa TV dostępny jest na kanale 77 dla abonentów w Łodzi i Mysłowicach, a na przełomie roku rozpocznie nadawanie w Kutnie i Przemyślu, co sprawi, że w gronie potencjalnych odbiorców znajdzie się 150 tysięcy gospodarstw domowych.

Wprowadzenie kolejnych programów do oferty planowane jest w ciągu najbliższych tygodni.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...