reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Pakiet Cyfrowy Kids w Multimedia Polska

dodano: 2008-05-15 16:29 | aktualizacja: 2008-05-15 21:48
autor: Anita Dąbek | źródło: Multimedia Polska

Multimedia Polska Od 15 maja br. oferta cyfrowej telewizji kablowej operatora Multimedia Polska została poszerzona o kolejny pakiet cyfrowy - Cyfrowy Kids, obejmujący 5 nowych kanałów dla dzieci: CBeebies, KidsCo, JimJam, Da Vinci Learning i Bebe TV. Od 1 czerwca 2008 do pakietu Cyfrowy Kids dołączy nowy kanał - Nick (Nickleodeon).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
To już 8 pakiet telewizji cyfrowej, który zaproponowaliśmy naszym abonentom. Tym razem oferta przygotowana została specjalnie dla najmłodszych widzów. Choć i rodzice będą usatysfakcjonowani, gdyż nowe kanały mają wiele pozycji o edukacyjnym charakterze. - przekonuje Edyta Bukowska, Content Manager Multimedia Polska.

Obecnie najmłodsi abonenci Multimediów mogą wybierać programy spośród 12 kanałów przygotowanych dla dzieci i młodzieży. Tym samym Multimedia proponują najbogatszą ofertę dla dzieci wśród operatorów telewizji kablowej w kraju.
Koszt pakietu Cyfrowy Kids to 8 zł brutto miesięcznie.

Poniżej krótka charakterystyka kanałów:

CBeebies
To jeden z kanałów z portfolio BBC. Oferuje szeroki wybór programów edukacyjno-rozrywkowych dla dzieci w wieku przedszkolnym do lat 6-ciu. Na kanale Cbeebies można oglądać - tak lubiane przez polskie dzieci - „Teletubisie” i „Tweenies”, jak również nowe programy: „Charlie i Lola”, „Zawiadowca Ernie”, „Roly Mo zaprasza”, „Dobranocny Ogród”, “Kucharz Duży, Kucharz Mały”, “Małe Roboty” oraz “Supercyferki”.

KidsCo
To kanał przeznaczony dla dzieci w wieku od 6 do 10 lat. Zawiera atrakcyjne kreskówki takie jak „Inspektor Gadżet” czy „Barber”, ale również wiele pozycji kina familijnego jak np. „Alicja w krainie czarów”, „Książe i żebrak”.

JimJam
To kanał stworzony dla najmłodszych. JimJam oferuje przedszkolakom znane i lubiane programy, zabawy z muzyką, filmy kukiełkowe i animowane bajki. Ramówka kanału składa się z różnorodnej oferty najpopularniejszych na świecie seriali animowanych oraz kukiełkowych. Są to pozycje pełne śpiewu i tańca, wciągające opowieści marionetek i animowanych postaci z modeliny. Na kanale można oglądać m.in. takie serie jak: Tomek i Przyjaciele, Bob Budowniczy, Strażak Sam, Angelina Ballerina i Barney i Przyjaciele. JimJam stawia nacisk na “naukę poprzez zabawę”.

Da Vinci Learning
To kanał edukacyjny, który poprzez pobudzanie ciekawości i zabawę wprowadza widzów w fascynujący świat nauki. W jego ofercie znajdą się propozycje przeznaczone zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dla dorosłych. Znakiem szczególnym Da Vinci Learning są programy, które w prosty sposób tłumaczą zjawiska dotyczące świata i człowieka. Autorzy programu największy nacisk kładą na: nauki ścisłe i przyrodnicze (matematyka, fizyka, chemia, biologia), nauki o ziemi (geologia, geografia, środowisko, astronomia), nauki o człowieku (fizjologia i psychologia), nauki społeczne (kulturoznawstwo, filozofia, futurologia, ekonomia).

BebeTV
To kanał edukacyjno-rozrywkowy skierowany do najmłodszych. Widzami są dzieci od 6 do 36 miesiąca życia oraz ich rodzice. Spektrum programów Bebe TV tworzy szeroka skala lekkich do oglądania animacji i klasycznych rysunkowych mini bajek. Animowane epizody obejmują różne rodzaje bajek o różnej długości (od jednej do czterech minut) tak, aby zainteresować dziecko i utrzymać jego uwagę. Poszczególne animowane bloki są podzielone na takie, które mają silny edukacyjny charakter i te które maja pomagać rodzicom w zabawie z dziećmi oraz w wypoczynek.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

675 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

269 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...