reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Eska TV testuje w sieci

dodano: 2008-08-07 01:50 | aktualizacja: 2008-08-07 02:24
autor: Mr. Orbita | źródło: Forum SAT Kurier/Inf. własna

Eska TV Logo Przekaz testowy w internecie uruchomił kanał Eska TV należący do Grupy Radiowej Time - spółki w ramach Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych. Na antenie pojawiają się teledyski, materiały z koncertów Hity Na Czasie oraz pierwsze wejścia prezenterskie. Docelowo ramówkę wypełnią także programy rozrywkowe. Przekaz jest prowadzony w dwóch jakościach - dla słabszych i szybszych łącz internetowych.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Eska TV jest dostępna pod adresem http://eska.tv. Przed rozpoczęciem oglądania wymagana jest instalacja dodatku do przeglądarki internetowej Octoshape (dostępne są wersje dla systemów operacyjnych z rodziny Windows, Linux i Mac OS X).

Dla słabszych łącz internetowych przygotowano wersję z obrazem o rozdzielczości 480x384 (390 kbit/s) natomiast posiadacze wydajniejszych łącz mogą skorzystać z przekazu z obrazem 720x576 (790 kbit/s).

W obydwu przypadkach dostępny jest dźwięk o jakości 128 kbit/s Stereo CBR.

Zgodnie z zapowiedziami pojawiającymi się na ekranie w ramach Eska TV wyemitowany zostanie przekaz z Sopot Hit Festiwal 2008, który odbywa się 8 - 9 sierpnia.

Eska TV nie zamierza ograniczać swojej dystrybucji wyłącznie do internetu - planowane jest uruchomienie emisji także w cyfrowym przekazie satelitarnym i w multipleksach DVB-T.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Signal T2-Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Signal dla Naziemnej Telewizji...

149 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Optibox NGEN H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki OptiBox firmy AX...

109 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...