reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TNK - punkty sprzedaży

dodano: 2008-10-10 15:00 | aktualizacja: 2008-10-20 13:40
autor: Paweł Urkiel/Jacek Grzeszczak | źródło: telewizja na kartę

telewizja na kartę Na oficjalnej stronie internetowej TNK pojawił się wykaz wybranych dystrybutorów oferty Telewizji Na Kartę. Wykaz zamieszczono w formacie .pdf i znalazły się tam sklepy z różnych części kraju, gdzie można zakupić samą kartę TNK oraz zestaw, w którym jest karta razem z tunerem TechniSat.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przyszłym abonentom ułatwi to zadanie w razie chęci zakupu oferty.

Adres strony pod, którym znajduje się wspomniany wykaz to:

http://telewizjanakarte.pl/fileadmin/contents/tnk/documents/wybrane_punkty_sprzedazy.pdf

Poza tym TNK zakupić można także w profesjonalnych sklepach internetowych lub w serwisach aukcyjnych.

Cyfrowy Polsat razem z TNK w jednym punkcie dystrybucyjnym?


Stopniowo do sieci dystrybucji TNK dołącza coraz więcej profesjonalnych sklepów ze sprzętem do odbioru telewizji satelitarnej, ale nadal nie w każdym mieście można zakupić ofertę TNK. Wiele drobnych punktów nadal obawia się wchodzić w sprzedaż TNK bojąc się reakcji sieci dystrybucji konkurencyjnych platform, które sprzedają.Dziwne, że takich problemów nie mają duże sieci sprzedaży - Saturn czy Media Markt.

Czy sytuacja ulega zmianie? Drobne punkty sprzedaży płatnych pakietów w Polsce przestaną w końcu trząść się ze strachu przed "wielką platformą"? Patrząc na załączone zdjęcie można by pomyśleć, że tak - Cyfrowy Polsat razem z Telewizją na Kartę - a jednak można i tak trzymać- im więcej punktów tak zrobi, tym większa wolność handlu!

To właściciel punku powinien decydować, jaką ofertę/oferty płatnej telewizji czy telefonii chce sprzedawać (wyjątkiem powinny być hurtownie lub punkty specjalne z umowami na wyłączność), a klient powinien mieć możliwość zapoznania się z ofertą wszystkich graczy w jednym miejscu oraz wyboru pakietu odpowiadającego mu najbardziej.

Niech wolny rynek decyduje, która platforma jest najlepsza, a nie nerwowe działania sieci dystrybucji platform, odmawiające sprzedawcy handlowania daną ofertą, jeśli sprzedaje konkurencję.

Pozostaje mieć nadzieję, że klient pewnego dnia będzie mieć możliwość zapoznania się w jednym miejscu z ofertami wszystkich platform bez konieczności przemierzania całego miasta i "zaliczania" kolejnych sklepów jedynie w celu zebrania informacji. Platformy powinny też wziąć pod uwagę, że już co raz trudniej oszukać potencjalnego abonenta drobnym pismem na umowach!


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Prepaid CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 grafit

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

479 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0m w wersji v2.1 dla...

59 zł Więcej...