reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

TNK chce mieć 100 tys. abonentów w 5 miesięcy

dodano: 2008-10-14 13:56 | aktualizacja: 2008-10-20 13:39
autor: Jerzy Kruczek | źródło: broadbandtvnews

telewizja na kartę Według Tomasza Berezowskiego, który pełni w TVN funkcję członka zarządu oraz dyrektora ds. technicznych, nowa polska usługa telewizja na kartę (TNK) wzoruje się na brytyjskiej platformie Freesat. Dodał, że TNK nie powinna być traktowana jako usługa, która zakłóca polski rynek DTH, prowadząc do możliwości konsolidacji, ale raczej jako uzupełniającą ofertę dla abonentów.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Chociaż Berezowski odmówił podania chociażby przybliżonej docelowej liczby abonentów, to powiedział, że 100 tys. kart TNK - usługi podobnej do brytyjskiej Freesat w okresie 5 miesięcy działalności to dobry punkt odniesienia.

Należy zauważyć, że w odróżnieniu od oferty Telewizji na karte (TNK), brytyjska Freesat nie ma bieżących kosztów. Karty i zestawy TNK sprzedają się świetnie, więc rezultat może być wyższy niż spodziewany. Jeszcze nie tak dawno zapowiadano wykonanie planu na poziomie jedynie 50 tys. kart do końca roku, a teraz pojawiła się już inna kalkulacja.

Należy podkreślić, że Cyfra+ i Cyfrowy Polsat, a także sama n nie narzekają na brak nowych klientów, co oznacza, że widzowie uzupełniają ofertę o nowe kanały, które ma konkurencja, wcale nie rezygnując z dotychczasowej oferty.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Prepaid CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

699 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...