reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Nowe kanały w TNK - nic podobnego

dodano: 2008-10-23 00:58 | aktualizacja: 2008-10-23 11:22
autor: Paweł Urkiel | źródło: Fora internetowe

Telewizja na Kartę Logo W internecie, a szczególnie na forach internetowych poświęconych tematyce TV-Sat pojawia się coraz więcej informacji, a konkretniej spekulacji na temat dołączenia do oferty Telewizji Na Kartę nowych kanałów. Aktualnie nadawca nie planuje dołączenia nowych kanałów do pakietu, jednak opcja taka istnieje. Choćby TVN Warszawa może trafić do owego zestawu kanałów.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wszelkie rewelacje na temat dołączenia kanałów: Jetix czy Cartoon Network są tylko zwykłymi życzeniami abonentów i nie mają nic wspólnego z prawdą, czy poczynaniami TNK. Podobnie sprawa ma się w przypadku Owsiak TV. Choć nie jest jednak wykluczone, że za jakiś czas oferta zostanie poszerzona o nowe kanały.

Wszelkie plotki na temat dołączenia do oferty TVN HD, czy innych kanałów nadawanych w wysokiej rozdzielczości od razu można wrzucić do kosza. Jeśli już to może powstać zupełnie nowa oferta złożona z większej liczby kanałów HD z oferty telewizji - taka TNK HD, czyli Telewizja na kartę HD.

Otóż przypominamy, że odbiornik firmy TechniSat jest dedykowany tylko i wyłącznie do odbioru kanałów SD! Kart TNK można używać w czytnikach Conax w odbiornikach HD, ale obraz będzie w jakości SD, nawet dla kanału nSport. Nie wolno wyłamywać kart SIM z karty TNK, bo znaleźli się już tacy niezorientowani, którzy w ten sposób wrzucili kartę do czytnika i trzeba było zdejmować obudowę odbiornika HD.

Aktualnie w skład oferty Telewizja Na Kartę wchodzą następujące kanały:
Disney Channel
nSport
Religia.tv
TVN
TVN7
TVN24
TVN CNBC Biznes
TVN Meteo
TVN Style
TVN Turbo
TVP1
TVP2
TVP Info
TVP Sport.

Precyzyjny spis kanałów z oferty TNK podano w nowym magazynie Digi-TV.pl, włącznie z wykazem odbiorników i modułów CI w których potwierdzono działanie aktywnej karty TNK. Opisano też sposób aktywacji karty TNK. Magazyn Digi-TV.pl można zamówić telefonicznie lub przez formularz na stronie


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Prepaid CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

699 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...