reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

100 tys. odbiorników TechniSata dla TNK

dodano: 2008-12-01 19:26 | aktualizacja: 2008-12-01 23:56
autor: Janusz Sulisz | źródło: Technisat Digital

Telewizja na Kartę Logo 1 grudnia 2008 w fabryce TechniSat Digital w Obornikach Śląskich pod Wrocławiem wyprodukowany został 100.000 zestaw Telewizji na kartę. W zestawie TNK znajduje się cyfrowy odbiornik satelitarny TechniSat Digit S2-CD oraz starter TNK wraz z kartą CONAX. Tym samym TechniSat wywiązał się z kontraktu podpisanego ze spółką Cyfrowy Dom należącą do ITI Neovision.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dyrektor Sprzedaży ITI Neovision - Piotr Malicki powiedział: Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z TechniSatem. Potwierdzając to, spółka Cyfrowy Dom złożyła zamówienie na kolejną partię odbiorników cyfrowych TechniSat Digit S2-CD.

Nowa produkcja zestawów TNK ruszy w polskiej fabryce TechniSat już w grudniu 2008 r.
Odbiornik TechniSat Digit S2-CD został bardzo dobrze przyjęty na polskim rynku. Klienci cenią przede wszystkim jego wysoką jakość, łatwość obsługi i energooszczędność.

Cyfrowy Dom to pierwsza w Polsce i jedna z pierwszych w Europie firm, oferujących usługi dostępu do telewizyjnych programów satelitarnych na zasadzie pre-paid pod własną marką Telewizja na kartę. TNK rozpoczęła swoją działalność trzeciego października 2008 roku.

Oferta Telewizji na kartę od początku spotkała się z wielkim zainteresowaniem polskich konsumentów. Zestawy Telewizji na kartę dostępne są w ponad tysiącu punktów sprzedaży na terenie całego kraju.
(D)


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Prepaid CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...