reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Topfield z tunerem Combo

dodano: 2009-01-06 23:41 | aktualizacja: 2009-01-07 00:50
autor: Paweł Urkiel | źródło: digitalfernsehen.de

Topfield Logo Michael Gerhard – menadżer do spraw sprzedaży i marketingu w firmie Topfield zapowiedział pojawienie się nowego odbiornika tej firmy w 2009 roku. Nowy tuner ma być wyposażony w głowicę DVB-S oraz DVB-T, co uczyni go odbiornikiem klasy Combo (telewizja satelitarna oraz telewizja naziemna w jednym). Aktualnie nieznana jest dokładna data wprowadzenia nowego modelu do sprzedaży.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Również bliższe szczegóły dotyczącego jego funkcjonalności oraz ceny są skrywane przed dziennikarzami. Należy się jednak spodziewać, że w dniu wprowadzenia do sprzedaży sprzęt będzie dopracowany jak to zwykle bywa w przypadku tej marki.

Należy mieć nadzieję, że producent zapewni lepsze wsparcie techniczne i częstsze aktualizacje oprogramowania, niż w dotychczasowych modelach, ponieważ obecnie bywa z tym niestety różnie w przypadku Topfield’a.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Produkty - testy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

399 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

249 zł Więcej...