reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Rewelacyjny start serialu Nowa w TVP2

dodano: 2010-03-14 13:06 | aktualizacja: 2010-03-14 13:50
autor: Anita Dąbek | źródło: TVP

TVP2 TVP 2 Dwójka W czwartek 11 marca br. w telewizyjnej Dwójce został wyemitowany premierowy odcinek serialu kryminalno-obyczajowego „Nowa”. Serial osiągnął spektakularne wyniki oglądalności i tym samym pokonał konkurencję. Serial telewizyjnej Dwójki w (grupie 4+) oglądało 2,385 mln widzów przy udziałach 19,7%. Serial był również bezkonkurencyjny w grupie komercyjnej (16-49). Udziały w tej grupie wyniosły 21,9%, zaś widownia 1,225 mln.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„NOWA”

Emisja: czwartek, godz. 21.45

W każdy czwartek para policjantów rozwiązują nową zagadkę kryminalną. W serialu „Nowa” obok Justyny Schneider (Ada Mielcarz) i Marcina Bosaka (Maciej Wolski) pojawią się m.in. Małgorzata Kożuchowska (inspektor Paulina Barska), Szymon Bobrowski (Inspektor), Piotr Grabowski (patolog Piotr Szuba) oraz Andrzej Nejman (laborant Eryk Lemański).

Główną postacią serialu jest Ada - nowa w Policji. To nowicjuszka, która po ukończeniu Akademii Policyjnej trafia na staż do Stołecznej Komendy Policji - do wydziału kryminalnego. Jej partnerem zostaje doświadczony policjant Wolski - w tej roli Marcin Bosak. Czy Wolski zaufa niedoświadczonemu partnerowi, młodej adeptce, która na pierwszy rzut oka nie pasuje do świata, w którym rządzą męskie, twarde reguły gry?

 W kolejnych odcinkach serialu zobaczymy również: Annę Dereszowską, Magdalenę Różczkę, Andrzeja Grabowskiego.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Oglądalność


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

669 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...