reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Wielki sukces wiosennej ramówki Telewizji Puls

dodano: 2010-04-06 15:34 | aktualizacja: 2010-04-06 15:49
autor: Anita Dąbek | źródło: TV Puls

Puls TV Rekordowy wynik w historii stacji - 100% wzrostu oglądalności - osiągnęła Telewizja Puls w marcu 2010, pierwszym miesiącu nowej wiosennej ramówki. Udziały stacji skoczyły z 0,79% w marcu ubiegłego roku do 1,57 % w marcu 2010 w grupie komercyjnej.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Telewizja Puls ruszyła z nową wiosenną ofertą programową 1 marca. W sezonie wiosennym stacja stawia na atrakcyjne i nowoczesne programy rozrywkowe, które z każdym tygodniem przyciągają coraz więcej widzów świetnym humorem i emocjami. Magdalena Błaszczyk, zastępca dyrektora programowego stacji (dyrektorem programowym od kwietnia 2009 jest Prezes Dąbski), komentuje sukces wiosennej oferty programowej:

Zrobiliśmy wiosenne porządki w ramówce, po dokładnej analizie uporządkowaliśmy pasma, wzmocniliśmy prime time i znakomicie trafiliśmy z ofertą programową szczególnie do najmłodszych widzów, oraz do widzów pasma wieczornego, które przyciąga świetną rozrywką. Teraz intensywnie pracujemy nad dalszym wzmocnieniem naszej oferty na lato i jesień 2010.

Telewizja Puls jest najprężniej rozwijającą się stacją naziemną w Polsce. Od czasu wprowadzenia nowej, konkurencyjnej oferty programowej we wrześniu 2009 r. stacja systematycznie wspina się w notowaniach oglądalności pierwszej dziesiątki stacji telewizyjnych. Z końcem lutego 2010 jedynym właścicielem Telewizji Puls został prezes Dariusz Dąbski, który zapowiedział, że jego priorytetem jest dalsze wzmacnianie konkurencyjności stacji oraz przygotowanie drugiego kanału, który wspólnie z TV Puls wystartuje na multipleksie cyfrowej telewizji naziemnej.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Oglądalność


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X

Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X - odbiornik UHD...

569 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...