reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Rekordowa widownia „Kocham Cię Polsko” i „Czas honoru”

dodano: 2010-10-19 15:43 | aktualizacja: 2010-10-19 16:05
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: TVP

TVP2 TVP 2 Dwójka W miniony weekend (15-17 października br.) rekordową widownię w TVP2 zgromadziły: program rozrywkowy „Kocham Cię Polsko” i III sezon serialu „Czas honoru”. Piątkowy (15 października) odcinek programu „Kocham Cię Polsko” w grupie 4+ przyciągnął średnio 2 mln 747 tys. widzów (dane TNS OBOP) przy udziałach 20,7 proc. W tej grupie wyniki programu systematycznie rosną, a piątkowy odcinek uzyskał najwyższe udziały oraz widownię.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Liderem pod względem oglądalności jest serial „Czas honoru”, który zgromadził rekordową widownię. Przed telewizorami zasiadło 2 mln 915 tys. widzów. Jest to najlepszy wynik od debiutu trzeciej serii popularnego serialu TVP2. Udziały kształtowały się na poziomie 19,1 proc. (dane TNS OBOP, grupa 4+).

„Kocham Cię Polsko” to dynamiczny, pełen rozmachu program rozrywkowy, wykorzystujący pomysł rywalizacji gwiazd i zawierający elementy quizu i zagadek muzycznych. W sposób lekki, dostępny, pełen humoru poszerza wiedzę na temat Polski i Polaków. TVP2 zaprasza do wspólnej zabawy w każdy piątek o godz. 21.10.

„Czas honoru” to serial wojenno-historyczny opowiadający o losach grupy młodych polskich oficerów - "cichociemnych" - zrzuconych na teren okupowanej Polski 16 lutego 1941 roku. Emisja w każdą niedzielę o godz. 21.05 w TVP2.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Oglądalność


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

399 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum PREMIUMBOX+ H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...