reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Urządzenia TechniSat do odbioru TNK HD

dodano: 2010-11-10 17:14 | aktualizacja: 2010-11-11 13:08
autor: Anita Dąbek | źródło: TechniSat

TechniSat W dniu 10 listopada 2010 r. sukcesem zakończył się ostatni etap testów współpracy dekoderów TechniSat z zestawami TNK HD. W wyniku współpracy firm ITI Neovision, Neotion oraz TechniSat na polski rynek trafiają od dziś doskonale przygotowane produkty TechniSat umożliwiające odbiór kodowanych programów Telewizji na Kartę HD. Oficjalne zakończenie testów umożliwia rozpoczęcie dystrybucji zestawów Telewizji na Kartę HD.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W dniach 08-10.2010, na terenie zakładu produkcyjnego TechniSat Digital Sp. z o.o. w Siemanicach, odbyła się ostatnia seria testów zestawu Telewizji na Kartę HD. Zgodnie z oczekiwaniami, pracownicy firm NEOTION, ITI Neovision oraz TechniSat ostatecznie potwierdzili poprawność współpracy zestawów TNK HD z dekoderami i telewizorami marki TechniSat. Na polski rynek trafią więc precyzyjnie przygotowane produkty, dzięki którym widzowie otrzymują niezwykle komfortową pre-paid’ową usługę HD.

Oficjalne zakończenie testów umożliwia rozpoczęcie dystrybucji zestawów Telewizji na Kartę HD. Usługi w ramach, której na dekoderach satelitarnych HD i cyfrowych telewizorach z wbudowanym tunerem satelitarnym HD wyposażonych w gniazda CI* i CI+ możliwy jest odbiór 35 cyfrowych kanałów, w tym 12 HD (pełna lista kompatybilnych urządzeń na www.telewizjanakarte.pl). Użytkownicy TNK HD, otrzymują więc, za jedyne 249 złotych - bez umowy i bez abonamentu - dostęp do wszystkich kanałów z oferty przez 3 miesiące bez opłat.

Elastyczna oferta łącząca w sobie prostotę telewizji na kartę z nowoczesnymi technologiami to gwarancja udanej zabawy dla całej rodziny. Dodatkowo za sprawą sprawdzonej formuły Telewizji na Kartę widzowie otrzymują prosty sposób kontroli wydatków oraz możliwość podjęcia decyzji z ilu pakietów i przez jaki okres będą korzystać.

* Lista produktów TechniSat do odbioru Telewizji na Kartę HD:Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Prepaid CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

385 zł Więcej...

Mini PC Smart TV 4K BOX Zehnder KP-1

Zehnder KP-1 to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy ZEHNDER z...

249 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...