reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

nCAM HD jako Updater - rozwiązanie

dodano: 2010-11-23 21:00 | aktualizacja: 2010-11-25 00:42
autor: Jacek Grzeszczak | źródło: Inf. własna

TNK HD Wśród nabywców pierwszych modułów nCAM HD dla Telewizji na Kartę HD zdarzyły się pojedyncze przypadki, gdy moduł przestał pracować i zgłaszał się jako Updater, zamiast prawidłowego Conax ITI CIPLUS CAM. Tego typu problem nie jest trudny do rozwiązania. Jest powodowany przez odbiorniki o niewystarczającej kompatybilności i wymaga przeprowadzenia procedury ponownej aktualizacji nCAM HD.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jeśli po wejściu w informacje o modułach dostępu warunkowego zainstalowanych w odbiornikach zamiast standardowego Conax ITI CIPLUS CAM zobaczymy Updater należy przełączyć odbiornik na kanał TVN HD (11,449 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK) i czekać na pobranie oprogramowania CAM, co trwa ok. 10-15 minut. Gdy proces się zakończy CAM automatycznie zostanie zresetowany, pojawi się pod prawidłową nazwą i zacznie dekodować TVN HD.

W wydaniu 12/2010 magazynu SAT Kurier, który pojawi się w kioskach na początku grudnia opublikowana zostanie szczegółowa lista kompatybilności nCAM HD ze wszystkimi popularnymi odbiornikami na rynku, z uwzględnieniem wersji badanego oprogramowania. Dodatkowo szczegóły na temat aktywacji i aktualizacji CAM.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Prepaid CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

399 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X

Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X - odbiornik UHD...

569 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...