reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

TVP Seriale z opóźnieniem, ale będzie w TNK HD

dodano: 2010-12-10 16:59 | aktualizacja: 2010-12-13 11:30
autor: Janusz Sulisz | źródło: inf. wł.

TVP Seriale Redakcja SAT Kuriera podała informację, że nowy kanał tematyczny od Telewizji Polskiej - TVP Seriale pojawi się w ofercie Telewizji na Kartę HD, ale tak się nie stało od momentu uruchomienia nowej stacji. TVP Seriale od początku był w dekoderach  telewizji n na kanale 24. Użytkownicy dekoderów TNK HD i nasi czytelnicy zaczynają się niecierpliwić, włącznie z oskarżeniami, że podajemy nieprawdziwe informacje. Prawda jest taka, że kanał TVP Seriale z opóźnieniem, ale będzie w TNK HD, ale "trwają jeszcze wewnętrzne uzgodnienia".Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Po mailach do redakcji SAT Kuriera zaczęliśmy się interesować dlaczego nowej filmowej stacji TVP od razu nie dołączono do TNK HD. Okazuje się, że w kierownictwie ITI Neovision zaczęto się zastanawiać w jakim pakiecie TNK HD będzie TVP Seriale, co ostatecznie opóźniło jego dołączenie. Dlatego trwają jeszcze wewnętrzne uzgodnienia, więc nie można było na początkowym etapie podać żadnych konkretnych szczegółów, co do tego na jakim kanale, kiedy i w jakim pakiecie TNK HD będzie kanał TVP Seriale. Okazuje się także, że posiadacze modułów nCAM HD  dla TNK HD jednak mają dostęp do kanału TVP Seriale. Najbardziej poszkodowani są Ci co kupili dekodery TNK HD za 398zł, bo kanału nie ma na liście.

Nieoficjalnie wiadomo, że TVP Seriale najprawdopodobniej oficjalnie zostanie dołączony do TNK HD w przyszłym tygodniu między 13 i 17 grudnia tak, aby użytkownicy dekoderów TNK HD mieli dostęp do stacji jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Prepaid CANAL+


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

669 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

399 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

699 zł Więcej...