reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

3,434 mln abonentów Cyfrowego Polsatu

dodano: 2011-01-18 13:28 | aktualizacja: 2011-01-18 13:32
autor: Anita Dąbek | źródło: CP

Cyfrowy Polsat Logo Telewizja Telefon Internet Cyfrowy Polsat S.A., największa platforma satelitarna w Polsce, zakończyła 2010 rok z liczbą 3,434 mln abonentów, co oznacza wzrost o ponad 230 tys. w porównaniu do roku 2009. Ostatni kwartał zeszłego roku przyniósł spółce wzrost bazy abonentów o ok. 156 tys. Cyfrowy Polsat jest czwartą co do wielkości platformą płatnej telewizji satelitarnej w Europie, po brytyjskiej Sky, francuskiej Canalsat i włoskiej Sky Italia.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Jestem bardzo zadowolony zarówno ze sprzedaży, jak i wzrostu liczby abonentów w zeszłym roku. Odnotowane wyniki są zgodne z naszymi założeniami i przewyższają konsensus rynkowy, co oznacza, że spółka rozwija się w dobrym tempie. Bardzo cieszy fakt, że nasze wyniki poprawiamy w warunkach rosnącej konkurencji, co jeszcze mocniej podkreśla trafność obranej przez nas strategii rozwoju, słuszność podejmowanych przez nas decyzji biznesowych, jak na przykład tej o zakupie Telewizji Polsat i zasadność realizowanych inwestycji w usługi telekomunikacyjne - powiedział Dominik Libicki, Prezes Zarządu w Cyfrowym Polsacie S.A.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polsat Box


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

675 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...