Radwańska-Petkovic o 1/2 finału na żywo w Eurosporcie

dodano: 2011-08-12 11:15 | aktualizacja: 2011-08-12 11:19
autor: Janusz Sulisz | źródło: Eurosport

Eurosport HD nowe 2011 W walce o półfinał prestiżowego turnieju WTA w Toronto Agnieszka Radwańska zmierzy się 12 sierpnia z Niemką Andreą Petkovic. Mecz zaplanowany jest na godzinę 21:00 polskiego czasu. Eurosport pokaże spotkanie na żywo! Przed zbliżającym się wielkimi krokami wielkoszlemowym US Open Radwańska imponuje formą.

Przypomnijmy, że w ubiegłym tygodniu nasza zawodniczka wygrała turniej w Carlsbad, gdzie w finale pokonała wyżej rozstawioną Wierę Zwonariową. Wczoraj, Rosjanka kolejny raz stanęła na drodze naszej zawodniczki i po raz drugi na przestrzeni jednego tygodnia okazała się słabsza od krakowianki. Po dramatycznym drugim secie mecz zakończył się wynikiem 6:4 7:6 (7-4).

Z dzisiejszą przeciwniczką Radwańska również rywalizowała przed tygodniem w Carlsbad. Obie zawodniczki spotkały się w półfinale, w którym w trzech setach wygrała Polka.

- Świetne uczucie znaleźć się w ćwiartce! Jak już wiecie, będę grała z Petkovic i żeby wygrać, będę musiała pokazać mój najlepszy tenis - powiedziała po meczu ze Zwonariową Agnieszka.

Triumfatorka piątkowego meczu w półfinale zmierzy się z lepszą z pary Roberta Vinci - Samanthą Stosur.

Plan piątkowych relacji na żywo w Eurosporcie i Eurosporcie 2:

godz. 17:00 – 19:45, Eurosport 2 (Roberta Vinci vs. Samantha Stosur, Galina Voskoboeva vs. Victoria Azarenka)

godz. 19:45 – 22:45, Eurosport (Galina Voskoboeva vs. Victoria Azarenka – dokończenie meczu, Agnieszka Radwańska vs. Andrea Petkovic)