reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

CP: History SD/HD i Polsat Crime & Investigation Network

dodano: 2011-11-23 16:32 | aktualizacja: 2011-11-24 16:48
autor: Anita Dąbek | źródło: CP

Cyfrowy Polsat Logo Telewizja Telefon Internet W wyniku nawiązania współpracy z A+E Networks UK, oferta programowa Cyfrowego Polsatu zostanie poszerzona o 3 nowe kanały – HISTORY, HISTORY HD i Polsat Crime & Investigation Network, który jednocześnie rozszerzy portfolio Telewizji Polsat do 15 stacji. Porozumienie przewiduje start kanałów HISTORY i Polsat Crime & Investigation Network w dniu 24 listopada br. Wprowadzenie kanału HISTORY HD do oferty operatora planowane jest na początek 2012 roku.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Największa platforma satelitarna w Polsce rozbudowuje listę kanałów, zapraszając przed telewizory widzów zainteresowanych programami o tematyce historycznej i dokumentalnej. Do swojej oferty programowej operator włącza flagowe kanały z portfolio jednej z największych firm medialnych A+E Networks UK, tj. Crime & Investigation Network, HISTORY i HISTORY HD, znane w Wielkiej Brytanii, Skandynawii, krajach Beneluksu, Europie Środkowo-Wschodniej, Afryce i na Bliskim Wschodzie.

Polsat Crime & Investigation Network wzbogaci ofertę pakietów Mini HD i Familijny HD na pozycjach 26 (na start) i 74, docierając do wszystkich 3,5 milionów abonentów platformy. Stację HISTORY będą mogli oglądać wszyscy abonenci Pakietu Familijnego HD (2,7 miliona) na pozycji 94.

- Włączenie kolejnych kanałów oznacza rozwój oferty programowej z myślą o naszych klientach. Dzięki podpisanemu porozumieniu portfolio kanałów Telewizji Polsat sięgnęło 15 stacji i zostało uzupełnione o kolejną tematykę, coraz popularniejszą wśród polskich widzów - mówi Dominik Libicki, Prezes Zarządu Cyfrowego Polsatu. - Cieszę się z nawiązania współpracy z tak profesjonalnym i renomowanym partnerem, który naszym abonentom daje gwarancję jakości oferowanych treści - dodaje.

- Polska jest dla nas kluczowym rynkiem telewizyjnym w Europie Środkowo-Wschodniej, a Cyfrowy Polsat – największą platformą w kraju. Mamy nadzieję, że nawiązana współpraca będzie miała znaczący wpływ na naszą dalszą działalność, a dzięki wsparciu ze strony Cyfrowego Polsatu będziemy z powodzeniem rozwijać portfolio kanałów A+E Networks UK na tutejszym rynku - powiedział Tom Davidson, Managing Director w A+E Networks UK.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni, że 2011 rok zamkniemy tak ważną umową. Cyfrowy Polsat jest wiodącą platformą na rynku, a rozpoczętą współpracę postrzegamy jako kamień milowy w rozwoju naszych kanałów w tym regionie. Oczekujemy dalszego rozwoju naszego portfolio w całej Europie w 2012 roku - dodał Dean Possenniskie, Managing Director Europe w A+E Networks.

Kanał HISTORY został uruchomiony w styczniu 1995 roku w USA, a w Polsce nadaje od kwietnia 2008 roku. Dociera obecnie do ponad 300 milionów gospodarstw domowych w 150 krajach i jest dostępny w ponad 30 językach. HISTORY to wiodący globalny nadawca programów o tematyce historycznej. Więcej informacji można uzyskać na stronie www.historytv.pl oraz na profilu www.facebook.com/HISTORYpolska.

HISTORY rzuca świeże spojrzenie na naszą przeszłość, dzięki czemu historia zyskuje na znaczeniu i staje się bardziej zajmująca. Kanał oferuje wysokiej jakości programy, które przybliżają widzom fascynujące wydarzenia opowiedziane z nowych perspektyw i za pomocą barwnych rekonstrukcji, podważając tradycyjny sposób postrzegania historii. HISTORY bawi i przyciąga widzów, zabierając ich na spotkanie z rzeczywistością inną niż wszystkie.

Przekaz kanału History HD - zrzut dzięki uprzejmości czytelnika satkurier.pl


Crime & Investigation Network został uruchomiony w 2004 roku w USA, a od marca 2010 roku jest obecny na rynku polskim. Kanał dociera obecnie do ponad 39 milionów gospodarstw domowych w 98 krajach i jest dostępny w ponad 13 językach. Więcej informacji można uzyskać na stronie www.crimeinvesitigation.pl oraz na profilu www.facebook.com/pl.CrimeandInvestigation.

Kanał zabiera widzów w podróż do świata zbrodni, otwierając przed nimi drzwi laboratoriów kryminalnych, policyjnych archiwów i sal sądowych. Widz staje się częścią śledztwa i razem z policyjnymi inspektorami odkrywa tajemnice stojące za najsłynniejszymi zbrodniami i życiem niesławnych przestępców. Widzowie na własne oczy mogą przekonać się, jak organy ścigania wykorzystując techniki detektywistyczne i narzędzia diagnostyczne, doprowadzają do rozwiązania skomplikowanych śledztw.

Parametry techniczne:

Oryginalny Crime & Investigation:

Hot Bird 6 (13,0°E)
tp. 131 (11,137 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S/QPSK)

ID: Crime and Investigation
PID V: 3524
PID A: 3644 (eng), 3664 (pol)
PID PCR: 3524
SID: 7324
PID PMT: 32
Provider: Arqiva
Kodowanie: Nagra MA (S4/N3 - CYFRA+)

Skopiowany C&I Network - inna nazwa, inny SID/PID PMT, ale ten sam PID Video/Audio, więc obraz i dźwięk są takie same:

Hot Bird 6 (13,0°E)
tp. 131 (11,137 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S/QPSK)

ID: Crime + Investigation.
PID V: 3524
PID A: 3644 (eng), 3664 (pol)
PID PCR: 3524
SID: 7325
PID PMT: 270
Provider: Arqiva
Kodowanie: Nagra MA (N3 - Cyfrowy Polsat)

Polsat Crime & Investigation Network


Parametry techniczne History:
Hot Bird 9 (13,0°E)
tp. 110 (10,719 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 5/6; DVB-S/QPSK)

ID: HISTORY
PID V: 168
PID A: 112 (pol), 113 (eng)
PID PCR: 168
SID: 4409
PID PMT: 1009
Provider: CYFRA +
Kodowanie: Nagra MA (N4/S3 - CYFRA+, N3 - Cyfrowy Polsat)


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polsat Box


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

569 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X

Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X - odbiornik UHD...

569 zł Więcej...