reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TV Biznes: Nowe studio, nowa ramówka

dodano: 2012-06-12 10:22 | aktualizacja: 2012-06-12 10:27
autor: Łukasz Knapik | źródło: cyfrowypolsat.cba.pl/tvpolsat.info/satkurier.pl/informacje własne

TV Biznes NEW W poniedziałek, 11 czerwca br. około godziny 12:05 uruchomiono nowe studio TV Biznes w gmachu Telewizji Polsat przy ul. Ostrobramskiej w Warszawie (właścicielem spółki Media Biznes, nadawcy TV Biznes, jest Polsat). Nowe studio sąsiaduje ze studiem Polsatu News. Zmieniona została także grafika ekranowa, wyostrzone zostało logo stacji, ponadto jego dolna część z napisem "TV Biznes" zmieniła kolorystykę na pomarańczową.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ponadto wprowadzono nową ramówkę. Jedna ze zmian to nowa pora nadawania Biznes Informacji. Ich emisja odbywa się o pełnej godzinie i 30 minut po (dotąd 15 minut po pełnej godzinie i 15 minut przed) od poniedziałku do piątku od godziny 9:00 do 19:30 (dotąd tylko w czasie trwania sesji na Giełdzie Papierów Wartościwych). Wśród nowych programów m.in. "Kto ma rację", który prowadzi Agnieszka Jabłońska.

Ostatni pełny program na żywo ze starego studia, które mieściło się na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, nadano 6 czerwca br.

Zmiany są uwieńczeniem przenosin TV Biznes z Poznania do Warszawy.

W ostatnich dniach do gmachu Telewizji Polsat przy ulicy Ostrobramskiej w Warszawie przeniesiono także siedzibę kanału Polsat Sport oraz również uruchomiono nowe studio dla kanałów sportowych, skąd obecnie nadawany jest program "Cafe Euro". (więcej tutaj)


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

279 zł Więcej...