reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Programy PlayMakers.TV w ofercie UPC na Śląsku

dodano: 2012-07-24 13:01 | aktualizacja: 2012-07-24 13:06
autor: Anita Dąbek | źródło: Playmakers.TV

PlayMakers.TV dlaCiebie.tv to regionalna stacja telewizyjna nadająca w jakości cyfrowej. Od niedawna na jej antenie emitowane są dwa programy z oferty PlayMakers.TVFaktoGram oraz GameStory. FaktoGram to cotygodniowa dawka energetyzujących informacji ze świata gier komputerowych skierowana do wytrawnych miłośników elektronicznej rozrywki. Z kolei w GameStory prezentowane są najciekawsze wydarzenia ze świata gier sprzed kilkudziesięciu lub kilku lat.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Piotr Mańkowski, prowadzący program, opowiada nie tylko o historii kultowych gier, ale również popkultury, która wraz z nimi się rozwijała. W pierwszym odcinku GameStory widzowie będą mogli dowiedzieć się więcej o narodzinach najsłynniejszej gry platformowej świata – Super Mario Bros.

- Jest to projekt pilotażowy, w ramach którego realizujemy strategię wprowadzania naszego kontentu wideo do różnych sieci dystrybucyjnych. W przyszłości planujemy stworzyć, przy współpracy z tego typu podmiotami, pakiet dedykowany wirtualnej rozrywce - mówi Krzysztof Augustyn, Wiceprezes Zarządu PlayMakers.TV.

Telewizja dlaCiebie.tv rozwija się wyjątkowo dynamicznie. Z dnia na dzień rośnie liczba widzów, co jest związane z migracją użytkowników z analogowej do cyfrowej wersji usług operatora UPC. Obecnie kanał jest dostępny m.in. w: Katowicach, Chorzowie, Siemianowicach, Bytomiu, Częstochowie, Sosnowcu, Zabrzu, Dąbrowie Górniczej, Tychach oraz Gliwicach.

Playmakers.TV to telewizja internetowa zajmująca się tematyką cyberkulturową. Programy prowadzą znani dziennikarze branżowi. Oferta programowa PlayMakers.TV obejmuje pięć bloków tematycznych: NET, GAME, POP, TECH i BIZ. Od 23 lutego 2012 roku spółka jest notowana na rynku NewConnect.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV kablowa w Polsce


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

669 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...