reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Telewizja internetowa UŚ w dlaCiebie.tv

dodano: 2012-11-05 14:26
autor: Łukasz Knapik | źródło: Uniwersytet Śląski/Gazeta Wyborcza/dlaCiebie.tv/Jambox/informacje własne

UŚ TV Telewizja internetowa Uniwersytetu Ślaskiego od poniedziałku, 29 października 2012 roku jest dostępna na ekranie telewizorów. Dzięki podpisaniu umowy o współpracy Uniwersytetu z kanałem dlaCiebie.tv z Jaworzna, jego widzowie mogą codziennie od 15:00, przez godzinę, oglądać materiały przygotowywane przez reporterów UŚ TV. W ten sposób dostępność wiadomości związanych z życiem śląskiej uczelni jest jeszcze większa. Współpraca nadawców opiera się także o wzajemne wsparcie merytoryczne i techniczne.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W paśmie przygotowywanym przez Telewizję internetową Uniwersytetu Śląskiego widzowie kanału dlaCiebie.tv zobaczą m.in.: reportaże, serwisy informacyjne, a także program kulinarny „Kociołek studencki”, w którym prowadzący Ania Hatłas i Rafał Piekut pokazują, jak gotować niedrogie i szybkie dania, łatwe do przyrządzenia nie tylko w akademiku.

Telewizja internetowa Uniwersytetu Śląskiego (UŚ TV) nadaje już od roku. Stacja jest tworzona m.in. przez studentów dziennikarstwa i politologii z Wydziału Nauk Społecznych śląskiej uczelni. W UŚ TV znajdziemy materiały z życia Uniwersytetu, a także takie, które mogą zainteresować widzów spoza społeczności akademickiej, jak m.in. relacje z wydarzeń kulturalnych w Katowicach, wywiady, komentarze na temat bieżących wydarzeń politycznych, a nawet filmy kręcone przez studentów Wydziału Radia i Telewizji. Stacja jest dostępna w Internecie pod adresem: http://telewizja.us.edu.pl/

Telewizja dlaCiebie.tv (Telewizja dla Ciebie) z Jaworzna, to lokalny kanał dla mieszkańców Górnego Śląska (Katowice, Chorzów, Siemianowice Śląskie, Bytom, Ruda Śląska, Sosnowiec, Zabrze, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Gliwice, Knurów, Piekary Śląsie, Jaworzno, Lędziny, Olkusz, Zawiercie, Częstochowa, Łaziska Górne, Żory). Nadawcą dlaCiebie.tv jest Wydawnictwo GM sp. z o.o. Stacja emituje serwisy informacyjne, magazyny o tematyce społeczno-interwencyjnej, politycznej, edukacyjnej, kulturalnej, kulinarnej, sportowej, muzycznej (w tym o muzyce elektronicznej śląskiego DJa i producenta - Siasia i wytwórni Dirty Stuff Records), medycznej, motoryzacyjnej i o grach komputerowych. (więcej tutaj) Na antenie dlaCiebie.tv prezentowane są również pasma lokalne: pasmo Jaworzno produkowane we współpracy z portalem jaw.pl, pasmo Ruda Śląska - Bytom - Pyskowice, które przygotowywane jest przez kanał Sfera TV z Rudy Śląskiej, pasmo Gliwice, które tworzy telewizja ITV Gliwice - Lokalna Telewizja Informacyjna, pasmo Chorzów, którego wydawcą jest Agencja Mediów Lokalnych mediaL, Waldemar Kosior i pasmo Tychy we współpracy z Górnośląskim Tygodnikiem Echo. Kanał dostępny jest w śląskich sieciach kablowych UPC Polska (kanał 360) i Jambox (kanał 601), a także w internecie: http://dlaciebie.tv/

Materiały Telewizji internetowej Uniwersytetu Śląskiego można oglądać codziennie od 15:00 w dlaCiebie.tv.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...