reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Da Vinci Learning w ofercie Cyfrowego Polsatu

dodano: 2012-11-26 14:41 | aktualizacja: 2012-11-26 14:44
autor: Anita Dąbek | źródło: Da Vinci Learning

Da Vinci Learning Od 22 listopada 2012 roku Da Vinci Learning, edukacyjny kanał telewizyjny dla całej rodziny, jest obecny w Cyfrowym Polsacie. Poszerzanie dostępności stacji to efekt realizowanej konsekwentnie strategii marki na rynku lokalnym. Do tej pory kanał Da Vinci Learning można było oglądać w ramach oferty takich operatorów kablowych jak: UPC, Multimedia, Toya, Vectra, Inotel. Od 15 listopada stacja dołączyła do grona kanałów VOD na platformie n. Zaś od 22 listopada jest dostępna także w ofercie Cyfrowego Polsatu, największej polskiej platformy satelitarnej, w pakiecie Familijnym Max HD (pozycja 95.).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Polska jest dla nas bardzo ważnym rynkiem. Była pierwszym krajem, w którym wystartowaliśmy w 2007 r. Od dłuższego czasu prowadziliśmy działania, mające na celu udostępnienie Da Vinci Learning szerokiemu gronu konsumentów. Z tym większą radością ogłaszamy teraz nasz sukces – komentuje Ferdynand Habsburg, założyciel i właściciel Da Vinci Learning Media.

W bieżącym roku Da Vinci Learning zrealizowało w Polsce szereg aktywności, które doprowadziły do utworzenia grup naturalnych ambasadorów kanału. Stacja była partnerem merytorycznym akcji „Focus pobudza neurony”, w ramach której, wspólnie z miesięcznikiem Focus, zrealizowała eventy naukowe w 5 miastach Polski, docierając bezpośrednio do 50 000 osób. Na zlecenie kanału przeprowadzono także analizę postaw polskich rodziców względem telewizji. Badanie pozwoliło sprawdzić, czy telewizja może być jakościowym narzędziem edukacyjnym i jakie musi spełniać ku temu warunki. Da Vinci Learning weszło także w dialog z  Key Opinion Leaders – blogującymi mamami, organizując warsztaty i wspólnie wypracowując Kodeks Dobrych Praktyk Wychowawczych. To jednak nie koniec działań i akcji specjalnych, jakie planuje stacja na polskim rynku.

Da Vinci Learning to nie tylko telewizja, ale także pełna ciekawych informacji strona internetowa, która uzyskała certyfikat Bezpieczeństwa, nadawany przez Fundację Dzieci Niczyje. Na Facebooku marka skupiła wokół siebie społeczność liczącą ponad 10.000 fanów stacji.

Da Vinci Learning to edukacyjny kanał telewizyjny, którego oferta programowa dostosowana jest do potrzeb całej rodziny. Misją stacji jest wykorzystanie potencjału edukacji, zaspokajanie głodu wiedzy i pobudzanie ciekawości. Programy emitowane na antenie podsuwają mnóstwo pomysłów na eksperymenty i tematy do rozmów. Dzięki temu oglądanie telewizji staje się rodzinną przygodą z nauką.

Na antenie stacji można obejrzeć między innymi kultowe produkcje z serii „Było sobie…”, z których w Polsce najbardziej znane były odcinki „Było sobie życie”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polsat Box


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...