reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

TV Republika w kablówkach

dodano: 2013-04-24 14:29 | aktualizacja: 2013-04-24 16:35
autor: Łukasz Knapik | źródło: TV Republika

TV Republika Telewizja Republika 24 kwietnia 2013 roku, w trakcie Ogólnopolskiej Konferencji Operatorów Komunikacji Elektronicznej - wiosennego spotkania branżowego organizowanego przez PIKE w Toruniu, Polska Izba Komunikacji Elektronicznej (PIKE) podpisała porozumienie ze spółką Telewizja Niezależna SA (nadawcą TV Republika) dotyczące reemisji sygnału TV Republika w sieciach operatorów telewizji kablowych zrzeszonych w PIKE.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zgodnie z treścią porozumienia, dzięki pośrednictwu PIKE operatorzy zyskają możliwość włączenia do swojej oferty nowego programu informacyjno-publicystycznego, który od początku maja 2013 roku będzie nadawała TV Republika.

- Cieszymy się, że Telewizja, w ofercie której znajdą się rzetelne wiadomości, publicystyka na najwyższym poziomie i filmy dokumentalne, których nie można zobaczyć nigdzie indziej, a także cykliczne magazyny, programy kulturalne i reportaże - stanie się dzięki temu porozumieniu, dużo bardziej dostępna i tylko kwestią czasu jest jak uzupełni płatną ofertę telewizyjną operatorów kablowych - powiedział Piotr Barełkowski, prezes Telewizji Republika.

- Podpisanie tego porozumienia to naturalna kontynuacja prowadzonej przez PIKE polityki umożliwiającej operatorom udostępnianie kolejnych kanałów w swojej ofercie, tak jak miało to miejsce w przypadku podpisanych w ubiegłym roku porozumień z TVP oraz Telewizją Puls. Z zainteresowaniem obserwować będziemy rozwój nowej formy współpracy biznesowej pomiędzy Telewizją Republika a operatorami - dodał Jerzy Straszewski, prezes Zarządu PIKE.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV kablowa w Polsce


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum PREMIUMBOX+ H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...