reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Nowy prepaid od nc+, czyli SMART HD+

dodano: 2013-05-22 16:26 | aktualizacja: 2014-11-13 20:16
autor: Janusz Sulisz | źródło: nc+

Smart HD+ W czwartek, 23 maja 2013 roku rusza nc+ na kartę SMART HD+, oferta dla całej rodziny zawierająca ponad 40 kanałów telewizyjnych, w tym 15 w standardzie HD. To atrakcyjna propozycja dla osób, które chcą korzystać z płatnej telewizji, poznać zalety kanałów w wysokiej rozdzielczości, nie wiążąc się jednocześnie terminowymi umowami.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ramach podstawowego pakietu nc+ na kartę - SMART HD+, można oglądać wszystkie ogólnodostępne stacje telewizyjne, kompletną rodzinę kanałów TVN, oraz tak uznane marki, jak Discovery Channel, AXN czy Disney Channel. Ofertę można poszerzyć o pakiet Multi+, w skład którego wchodzą wszystkie autorskie stacje nc+ (ale kino+ HD, PLANETE+ HD, kuchnia+ HD, DOMO+ HD, MiniMini+ HD, teleTOON+ HD, HYPER+ HD i nSport HD).


Pakiet Multi+ jest dostępny tylko z Pakietem Smart HD+.

Kanały HD są dostępne również w wersji SD w urządzeniach zgodnych z DVB-S; MPEG-2 z Conax.
Kanały Religia.tv, TVP Rozrywka i TVP Historia wymagają odbiornika satelitarnego zgodnego z DVB-S2, MPEG-4 i Conax.
Dostęp do pozostałych kanałów SD w przyszłości może wymagać odbiornika satelitarnego zgodnego z DVB-S2, MPEG-4 i systemu dostępu warunkowego Conax lub innego wskazanego przez dostawcę.
Pakiet Bez Opłat jest dostępny przez 1 miesiąc po wygaśnięciu dostępu do Pakietu Podstawowego.
Wybrane kanały FTA są dostępne bez opłat (stan na dzień 20.05.2013 roku). Nie stanowią oferty SMART HD+.- Stworzyliśmy ofertę, która w bardzo konkurencyjnej cenie i bez zobowiązań w postaci umowy, pozwala cieszyć się bogactwem programowym nc+. To interesująca alternatywa dla Naziemnej Telewizji Cyfrowej. Jednocześnie jesteśmy przekonani, że nadchodzący sezon wakacyjny to idealny moment na prezentację tej oferty klientom - powiedział wiceprezes nc+ ds. sprzedaży i logistyki Artur Przybysz.

Od 23 maja nowa oferta prepaidowa jest dostępna dla aktualnych klientów telewizji na kartę (SD). 1 czerwca rozpocznie się sprzedaż kart startowych dla nowych klientów.

Dekodery rekomendowane do odbioru pełnej oferty nc+ na kartę SMART HD+ muszą być zgodne ze standardem DVB-S2; MPEG-4 z Conax. Użytkownicy starszych typów dekoderów (SD z Conax), będą mieli dostęp do tych kanałów z oferty nc+ na kartę SMART HD+, które są zgodne ze standardem DVB-S; MPEG-2 i w wersji SD.

Obecni klienci telewizji na kartę SD mogą przejść na nową ofertę poprzez serwis internetowy www.telewizjanakarte.pl lub dzwoniąc do Biura Obsługi Klienta.

Dodatkowo, w ramach promocji, klienci telewizji na kartę SD decydujący się na przejście na Ofertę SMART HD+ lub nowi klienci, którzy zdecydują się na zakup i aktywowanie nowego startera z ofertą SMART HD+, otrzymają bezpłatny dostęp do pakietu Multi+ do 30 czerwca. Więcej szczegółów dotyczących oferty nc+ na kartę SMART HD+ można znaleźć pod adresem http://ncplus.pl/oferta/smart-hd.

Podstawowe cechy oferty:
  • ponad 40 kanałów telewizyjnych, w tym 15 w jakości HD, podzielonych na dwa płatne pakiety: Smart HD+ i Multi+ oraz na dodatkowy Pakiet bez opłat
  • bez umowy – korzystanie z oferty nie wymaga podpisania przez klienta żadnej umowy „papierowej”
  • bez zobowiązań – korzystanie z oferty nie wymaga wiązania się długimi umowami na czas określony
  • płacisz, kiedy chcesz – dostęp do oferty realizowany na zasadzie prepaid, czyli w sposób elastyczny płacisz, kiedy chcesz za okres czasu, przez jaki chcesz oglądać
  • oferta nieparowalna – nie wymaga dedykowanego odbiornika satelitarnego
  • kanały HD dostępne są w wersji SD na dekoderach SD
  • atrakcyjne ceny doładowań (już od 15 zł/mc) oraz łatwy i elastyczny sposób ich realizacji

Z nieoficjalnej informacji wynika, że pełna oferta SMART HD+ na 2 miesiące (zestaw startowy z kartą zawierający prawo do korzystania z usług telewizyjnych SMART HD+ przez 2 miesiące) na stronie ncplus.pl będzie kosztował 79 zł.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Prepaid CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K - Uszkodzone opakowanie

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

499 zł Więcej...