reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Corab: Szkolenia z zakresu fotowoltaiki

dodano: 2013-10-18 14:58 | aktualizacja: 2013-10-18 17:42
autor: Janusz Sulisz | źródło: Corab

corab_logo_sk.jpg Jesteśmy tam, gdzie ekologia liczy się tak samo jak ekonomia. Olsztyńska firma Corab, dzieląc się nową ideą, oferuje szereg rozwiązań pozyskania energii elektrycznej z promieniowania słonecznego - idealnych zarówno dla dużych inwestorów, jak też indywidualnych odbiorców.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem działalności w słonecznej energetyce Corab zaprasza na szkolenia z zakresu systemów montażowych paneli fotowoltaicznych. Podczas jednodniowego szkolenia każdy uczestnik zapozna się z najważniejszymi zagadnieniami dotyczącymi fotowoltaiki oraz przejdzie instruktaż montażu paneli fotowoltaicznych na różnych typach podłoża. Wiedzę uzupełnią materiały dydaktyczno-szkoleniowe, które firma Corab zapewnia w pakiecie szkoleniowym.

Warsztaty odbywają się na terenie całej Polski 3-4 razy w miesiącu. Informacje dotyczące terminów i miejsc szkolenia są dostępne na stronie internetowej www.fotowoltaika.corab.eu/oferta/ oraz pod numerem telefonu /89/ 527 81 73.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polski rynek


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...