reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Twoja Telewizja Katolicka z koncesją KRRiT

dodano: 2014-01-12 17:31 | aktualizacja: 2014-01-12 23:17
autor: Łukasz Knapik | źródło: Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji/satkurier.pl

Telewizja TTM Twoja TV Morska 16 grudnia 2013 roku Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji (KRRiT) postanowiła udzielić spółce Twoja Telewizja Morska Sp. z o.o. z siedzibą w Wejherowie koncesji na rozpowszechnianie w sieci telekomunikacyjnej programu telewizyjnego pod nazwą Twoja Telewizja Katolicka (TTK). Koncesja obowiązuje od dnia 16 grudnia 2013 roku i wygasa z dniem 15 grudnia 2023 roku. Koncesjonariusz rozpocznie rozpowszechnianie programu nie później niż 6 miesięcy od daty uzyskania koncesji. Stacja będzie dostępna w Telewizji Kablowej Chopin z Wejherowa.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wnioskodawca wystąpił o koncesję na rozpowszechnianie programu telewizyjnego o charakterze religijno-publicystyczno-informacyjnym, który upowszechniał będzie religijny system wartości.

W programie nadawane będą audycje religijne, w tym transmisje na żywo i retransmisje Mszy Świętych, nabożeństw z kościołów jak i sanktuariów na terenie powiatów wejherowskiego oraz puckiego. W czasie dni szczególnie ważnych dla kalendarza katolickiego transmitowane będą modlitwy oraz czuwania modlitewne. W ramach audycji publicystycznych prowadzone będą debaty studyjne, w których wnioskodawca będzie przybliżać wiernym „Pismo Święte”, jak też rozmawiać o sprawach bieżących kościoła i społeczności w/w powiatów. W programie nadawane będą również katechezy prowadzone przez księży z parafii znajdujących się na terenie powiatów oraz wywiady z księżmi jak i ludźmi ze środowiska katolickiego zajmującymi się propagowaniem wiary. Program będzie zawierał informacje o wydarzeniach w poszczególnych parafiach, znajdą się w nim również audycje dla dzieci oraz filmy o szeroko pojętej tematyce religijnej

Wnioskodawca zadeklarował codzienne nadawanie programu, w wymiarze nie mniejszym niż 12 godzin na dobę. Wnioskodawca przewiduje, że audycje wytworzone pierwotnie w języku polskim mają wypełnić 33 proc., a audycje europejskie - 51 proc. kwartalnego czasu nadawania programu. Zadeklarowany przez wnioskodawcę w/w udział procentowy jest zgodny z wymaganiami ustawy w tym zakresie.

Twoja Telewizja Morska Sp. z o.o. z siedzibą w Wejherowie jest już od ponad 15 lat nadawcą kanału Twoja Telewizja Morska (TTM) (więcej tutaj) i radia Norda FM.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

599 zł Więcej...