reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Rusza Polsat News HD

dodano: 2014-01-29 14:04 | aktualizacja: 2014-01-29 14:48
autor: Jerzy Kruczek/Burito | źródło: Polsat

Polsat News HD Od 3 lutego 2014 roku kanał informacyjny Polsat News będzie dostępny w wysokiej rozdzielczości HD. Polsat News HD jest piątym kanałem grupy Polsat emitowanym w wysokiej rozdzielczości po Polsat HD, Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD oraz Polsat Film HD.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ostatnim kwartale 2013 roku stacja powiększyła widownię o 1/4, a w danych za cały rok 2013 stacja przekroczyła 1% udziałów w rynku, a w grupie komercyjnej uzyskała 0,81% udziałów. Jednak już od Nowego Roku zwiększyła udziały w grupie komercyjnej do 0,93% - to oznacza wzrost w stosunku do stycznia ubiegłego roku o 1/5 (+21%). - Żadna z konkurencyjnych stacji informacyjnych na rynku nie może pochwalić się taką dynamiką wzrostu - czytamy w komunikacie nadawcy.

- Podobnie jak Polsat News, Polsat News HD będzie kanałem dla widzów ceniących szybkość i rzetelność informacji. Stacja każdego dnia zapewni najświeższe relacje z całego świata. Wydarzenia zagraniczne zrelacjonują stali korespondenci w Waszyngtonie, Londynie, Brukseli i Berlinie oraz stali komentatorzy w Pradze, Pekinie, Genewie i Kijowie. W kraju natomiast szybki przekaz informacji gwarantuje warszawski newsroom oraz rozbudowana sieć 9 ośrodków regionalnych połączonych ze sobą światłowodami. W Polsat News zobaczyć możemy także bieżące doniesienia dotyczące sportu, gospodarki i biznesu, a także aktualizowany co 30 minut serwis pogodowy - czytamy w komunikacie prasowym.

Polsat News HD będzie miał do dyspozycji sprzęt w standardzie HD oraz dwusilnikowy śmigłowiec Newscopter, wyposażony w wysokiej jakości sprzęt telewizyjny, w tym również HD. Program stacji, nadawany w formacie 16:9, jest emitowany z jednego z największych studiów newsowych w Europie.

Polsat News to serwisy informacyjne, programy i magazyny, m.in.: „Nowy dzień” (5.58-10.00) – poranny program prowadzony przez Bartosza Kurka, Mariusza Abramowicza, Krzysztofa Ibisza, Beatę Cholewińską oraz Joannę Górską; „Graffiti” (8.50) – wywiady prowadzone przez dziennikarzy Polsat News i „Wydarzeń”; „To jest dzień” (10.00-18.00) – informacje non-stop, transmisje, wywiady, serwisy i analizy ekonomiczne, relacje z wydarzeń zagranicznych; „Gość Wydarzeń” (19.15) - wywiady przeprowadzane zaraz po głównym wydaniu „Wydarzeń” przez Dorotę Gawryluk, Jarosława Gugałę i Magdę Sakowską; „To był dzień” (20.00 – 21.00) – autorskie podsumowanie dnia publicystów Polsat News, program prowadzą Magda Sakowska, Marek Kacprzak, Dariusz Ociepa; „Tak czy Nie” (21.30) – program Agnieszki Gozdyry i Macieja Stroińskiego, w którym prowadzący wraz z zaproszonymi gośćmi odpowiadają na najważniejsze pytanie dnia; „Wydarzenia. Opinie. Komentarze” (22.00) – autorski magazyn informacyjno-publicystyczny prowadzony przez Marka Kacprzaka, Bogusława Chrabotę oraz Marka P. Wójcickiego.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja HD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

669 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...