reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat Film 2, Disco Polo Music i P-Music z koncesjami

dodano: 2014-03-19 10:24 | aktualizacja: 2014-04-23 16:21
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Wirtualnemedia.pl

logo polsat We wtorek, 18 marca 2014 roku Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji (KRRiT) przyznała 10-letnie koncesje satelitarne dla trzech nowych kanałów tematycznych Telewizji Polsat: filmowego Polsat Film 2 oraz muzycznych Disco Polo Music i P-Music. Disco Polo Music ma być kanałem muzycznym grającym muzykę disco polo, natomiast na razie nie wiadomo, na jakiej muzyce skupi się P-Music. Wiadomo, że jego szefem będzie Marcin Bisiorek (więcej tutaj).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dominik Libicki, prezes Cyfrowego Polsatu, informował na konferencji pod koniec lutego 2014 roku, że Polsat Film 2 i Disco Polo Music ruszą pod koniec drugiego kwartału albo w trzecim kwartale br.  Termin startu P-Music nie jest na razie znany.

Obecnie Telewizja Polsat ma w portfolio 19 stacji, w tym 5 nadawanych pod marką Polsatu, ale nie będących jej własnością. Dodatkowo 5 innych kanałów ma swoje wersje HD.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Pro

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

1 290 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

950 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,8m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,8m w wersji v2.1 dla...

40 zł Więcej...
reklama