BKS wysoko przegrywa z Poroninem

dodano: 2014-04-07 13:29 | aktualizacja: 2014-04-07 13:45
autor: Janusz Sulisz | źródło: poroniecporonic.pl/sportomaks.pl

bks_bochnia_160px Niestety, ale porażką 1-5 zakończył się mecz piłkarzy BKS w III lidze, którzy w Zakopanem grali z Porońcem Poronin. Jedyną bramkę dla BKS z karnego w 22 minucie strzelił Sławomir Zubel. BKS nawet prowadził, ale do przerwy było 1:1, a po przewie nastąpił pogrom bocheńskich piłkarzy. Piłkarze z Porońca udanie zrewanżowali się BKS Bochnia za porażkę jesienią w Bochni 1-3.

Bochnianie do gry z Porońcem przystąpili po trzech ligowych meczach zakończonych kolejno porażką, remisem i wygraną, co sugerowałoby wzrost formy. Już w 22 minucie Sławomir Zubel strzelił gola z rzutu karnego (za faul na nim samym) dającego zespołowi z Bochni prowadzenie, co oddawało przebieg rywalizacji w pierwszych 45 minutach. Do czasu straconej „do szatni” bramki grali bardzo dobrze taktycznie. Pierwsza połowa nie zapowiadała wysokiej porażki.

Poroniec – BKS 5-1 (1-1)
Bramki: Maciej Gogola 45′, Mateusz Chrobak 56′, Rafał Waksmundzki 61′, Rafał Gadzina 75′, Dawid Bartos 90′ – karny – Sławomir Zubel – karny 22′
BKS: Czapla- Wasyl, Kret, Mazur, Lewicki – Furtak (75 Majka), Kasprzyk – Siwek (65′ Dobranowski), Szkotak, Łyduch (82′ Styrna) – Zubel.
Poroniec: Gawron – Piszczek, Bartos, Nowobilski, Kępa – Zasadni (82 Antoł), Gogola, Chrobak, Waksmundzki – Lichacz (79 Grela), Gadzina (77 Folwarski).