reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Promocja „Przejdź na jakość HD” dla klientów TNK SD

dodano: 2014-04-25 13:12 | aktualizacja: 2014-04-25 16:49
autor: Janusz Sulisz | źródło: nc+/satkurier.pl

Telewizja na Kartę Logo W piątek, 25 kwietnia 2014 roku rusza nowa promocja „Przejdź na jakość HD” dla klientów oferty Telewizja na kartę SD (TNK SD). Promocja ta umożliwia użytkownikom posiadającym sprzęt własny, wykorzystywany do odbioru oferty TNK SD, zamianę oferty, z której korzystają, na ofertę SMART HD+ wraz z możliwością zakupu dekodera HD na własność w cenie specjalnej. Promocja będzie obowiązywać do 30 czerwca 2014 roku lub do wyczerpania zapasów dekoderów.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ramach promocji użytkownik uzyskuje możliwość nabycia usługi prepaid w ramach oferty SMART HD+ na okres 3 miesięcy z dostępem do pakietów SMART HD+ i Multi+ wraz z dedykowanym do promocji dekoderem Globo XS2 (karta dekodująca dostarczana w zestawie jest parowana z dekoderem).

Z promocji skorzystać mogą użytkownicy, którzy łącznie spełnią poniższe warunki:

1) posiadają aktywną kartę SIM w ramach oferty TNK SD uprawniającą do korzystania z oferty TNK SD, a aktywacja karty została dokonana najpóźniej w dniu 23 kwietnia 2014 roku;

2) dokonają zakupu zestawu usługi wraz z dekoderem w cenie 99 zł + 19,90 zł koszt przesyłki (płatność gotówką przy odbiorze);

3) złożą deklarację migracji poprzez przesłanie do organizatorów, w okresie obowiązywania promocji, właściwie wypełnionego dedykowanego formularza zamówienia migracji, za pośrednictwem strony internetowej www.telewizjanakarte.pl;

4) wyrażają zgodę na dezaktywację (trwałe wyłączenie) karty SIM użytkowanej dotychczas do odbioru kanałów z oferty TNK SD, bez względu na okres ważności dostępu do pakietów na danej karcie na dzień złożenia deklaracji migracji oraz przyjmują do wiadomości, iż środki przedpłacone, a niewykorzystane w ramach oferty TNK SD nie będą wykorzystane w ramach oferty SMART HD+.Korzyści:

1. Większa liczba kanałów niż w TNK SD (dochodzą m.in.: AXN, TVP Seriale, Polsat 2, TV6 + kanały własne nc+: MiniMini+, ale kino+, PLANETE+, teleTOON+, kuchnia+, DOMO+)

2. Kanały niedostępne w cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T
  • Ponad 40 kanałów w tym 15 kanałów HD bez konieczności zawierania umowy – doładowania na zasadach prepaid
  • Ceny doładowań od 15 zł za m-c

3. 3 m-ce oferty SMART HD+ na start, gdzie cennikowa opłata za dostęp do takiej oferty na 3 m-ce wynosi 84 zł

4. …a to wszystko wraz z nowym dekoderem HD GLOBO XS2, na własność
  • Bez umowy
  • ….w cenie 99 zł + koszt dostawy 19,90 zł.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Prepaid CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

299 zł Więcej...