reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

PULS 2: „Tom i Jerry” i „Myszka Miki i przyjaciele”

dodano: 2014-10-17 18:44 | aktualizacja: 2014-10-17 22:07
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls

Puls 2 W okresie 18-24 października 2014 roku PULS 2 proponuje widzom wiele nowych i interesujących pozycji. W tygodniu na młodych widzów czekają pełnometrażowe animacje takie jak: „Pinokio, przygoda w przyszłości”, „Jaś i magiczna fasola”, „Pinokio i Władca Ciemności” oraz premierowa animacja „Barbie: Akademia Księżniczek”. Dodatkowo pojawią się trzy nowe seriale animowane: kultowa „Myszka Miki i przyjaciele”, „Stuart Malutki” czyli serial o przygodach małej myszki oraz dobrze znane przygody zabawnej pary - kota i myszki „Tom i Jerry”. Fani seriali też nie będą zawiedzeni. Stacja pokaże m.in. trzymający w napięciu serial „Arrow”, pierwszy odcinek serialu „Spartakus: Zemsta”, kolejne odcinki telenoweli „Sekret” oraz kultowe już przygody „Xeny: wojowniczej księżniczki”.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Propozycje kanału PULS 2 od 18 do 24 października 2014 roku:

Seriale:

„Xena: wojownicza księżniczka” - premiera
przygodowy, USA 2000, występują: Lucy Lawless, Renee O'Connor, John Schulian, Robert Tapert
emisja: od poniedziałku piątku o 6:00

Wojownicza księżniczka - Xena - to piękna i niebezpieczna kobieta. Niegdyś jej misją była zemsta na ludziach za krzywdy, których doznała. Wraz ze swoją armią siała postrach, a każdy kto ją napotkał,  na dźwięk jej imienia drżał ze strachu. Pewnego dnia spotyka na swej drodze Herkulesa. Dzięki niemu Xena zaczyna zastanawiać się nad swoim życiem... i postanawia pomagać innym. Wraz ze swoją przyjaciółką - Gabrielle - stawia czoła krzywdzie i złu panującym na świecie. Odtąd pragnie odkupić swoje winy i służyć ludziom (więcej tutaj).

Renée O'Connor i Lucy Lawless w serialu „Xena: wojownicza księżniczka”, foto: Telewizja Puls


„Arrow”
akcja, USA 2012, występują: Stephen Amell, Katie Cassidy, Willa Holland, David Ramsey, Susanna Thompson, Caity Lotz
emisja: w niedziele o 20:00

Głównym bohaterem serialu jest uznany za zmarłego miliarder Oliver Queen. Nieoczekiwanie, po pięciu latach od zaginięcia, zostaje znaleziony na jednej z odległych wysp Pacyfiku. Po powrocie do domu Queen nie jest już jednak tym samym człowiekiem, co kiedyś. Pobyt na wyspie zmienił go bezpowrotnie i skłonił do porzucenia dawnego beztroskiego życia. Chcąc uratować honor zmarłego ojca, którego marzeniem było zaprowadzenie porządku w Starling City, jako Zielona Strzała rozpoczyna walkę z przestępczością w mieście. Pomagają mu w tym nieprzeciętne umiejętności nabyte w tajemniczych okolicznościach. Jednocześnie Queenowi depcze po piętach lokalna policja, która nie toleruje jego metod zaprowadzania porządku w mieście (więcej tutaj).

„Spartakus: Zemsta” („Spartacus - Season 2: Vengeance”) - premiera
akcja, USA 2012, reż. Michael Hurst, występują: Liam McIntyre, Lucy Lawless, Dustin Clare, Manu Bennett, Katrina Law, Craig Parker, Peter Mensah, Viva Bianca, Nick Tarabay
emisja: w niedziele (od 19 października 2014 roku) o 20:55

Gladiatorzy, ze Spartakusem na czele, po zabiciu Batiatusa, uciekają z Ludus. Ich bunt zaczyna siać postrach w sercu Republiki Rzymskiej już od pierwszego odcinka drugiej serii Spartakus: Zemsta. Claudius Glaber wraz ze swoimi wojskami zostaje wysłany do Kapui, by powstrzymać rosnącą w siłę grupę wyzwolonych niewolników. Spartakus bedzie musiał dokonać wyboru między własną potrzebą zemsty na człowieku, który przyczynił się do potępienia i śmierci jego żony, a poświęceniem niezbędnym do utrzymania siły swojej armii... W drugim sezonie powracają bohaterowie znani z pierwszej części: Lucy Lawless jako Lucretia, Peter Mensah jako Oenomaus, Manu Bennett jako Crixus, Nick E. Tarabay jak Aszur, Viva Bianca jako Ilithyia i Craig Parker jako Gajusza Klaudiusza Glaber.

„Sekret” („El Secreto de Puente Viejo”)
telenowela, Hiszpania 2011, występują: María Bouzas, Ramón Ibarra, Sandra Cervera, Mario Martín, Fernando Coronado, Selu Nieto, Enric Benavent, Alejandra Onieva, Megan Montaner
emisja: od poniedziałku do piątku o 22:30

Serial „Sekret” to historia burzliwej, nieszczęśliwej miłości i rozpaczliwej walki o dziecko głównej bohaterki - Pepy. Dziewczyna zakochuje się w swoim panu, z którym zachodzi w ciążę.  Niestety, dziecko zostaje jej odebrane, a ona sama zostaje wypędzona. Po tułaczce, przybywa do miasteczka Puente Viejo, by pracować tam jako położna. Na swej drodze spotyka Franciscę Montenegro, właścicielkę ziemską i macochę Carlosa Castro - byłego ukochanego i ojca jej dziecka. Pepa myśli, że jej synek umarł, jednak wkrótce uświadamia sobie, że on wciąż żyje. Od tego momentu Pepa rozpoczyna dramatyczną walkę o odzyskanie, tego co do niej należało, znajduje także wsparcie w ramionach ukochanego - Tristana (więcej tutaj i tutaj).

Dla dzieci i młodzieży:

„Pinokio, przygoda w przyszłości” („Pinocchio 3000”)
animacja, Francja, Hiszpania, Kanada 2004, reż. Daniel Robichaud
emisja: niedziela, 19 października 2014 roku o 9:50

„Pinokio: przygoda w przyszłości" to futurystyczna wersja klasycznej powieści Carla Collodiego o wspaniałym wynalazcy Geppetto i jego lalce o imieniu Pinokio. Pinokio jest tu małym robotem, stworzonym przez wynalazcę, którego największym marzeniem jest stać się prawdziwym chłopcem.

„Jaś i magiczna fasola” („Jack and the Beanstalk animated”)
animacja, Wielka Brytania 2000, reż. Martin Gates
emisja: poniedziałek, 20 października 2014 roku o 13:50

Jasiowi i jego matce kończą się pieniądze. Rodzina postanawia sprzedać ostatnią krowę, jednak w zamian za nią Jaś dostaje tylko fasolę. Z rzuconych na ziemie ziaren niespodziewanie wyrasta wysoka do nieba łodyga. Ciekawski chłopak postanawia wspiąć się na gigantyczną roślinę i zobaczyć co czeka go na górze. W fasolowym królestwie, do którego dociera panuje terror Ciemnych Jeźdźców i straszliwego Olbrzyma. Do Jasia dołącza mieszkanka królestwa - Dilly. Dzieci postanawiają pozbyć się Olbrzyma i jego sługusów. W końcu jednak Jaś zostaje złapany i umieszczony w zamkowym więzieniu. Tam spotyka magiczną harfę Harrietę i kurę znoszącą złote jajka. Dzielny chłopiec postanawia uwolnić się z niewoli, uratować przyjaciół i pozbyć się Olbrzyma.

„I ty możesz zostać bohaterem” („Everyone's Hero”)
animacja, Kanada, USA 2006, reż. Christopher Reeve, Dan St. Pierre, Colin Brady, Marek Robaczewski (reżyser wersji polskiej)
emisja: wtorek, 21 października 2014 roku o 13:50

10-letni chłopiec, na którego wszyscy wołają „Mały” jest fanem pewnej drużyny sportowej. Podczas włamania do szatni jego ukochanego zespołu ginie bezcenny sprzęt, bez którego drużyna nie ma szans w nadchodzących mistrzostwach. Zdeterminowany chłopiec postanawia za wszelką cenę go odzyskać i rusza tropem złodzieja. Tak zaczyna się jego wielka wyprawa po Stanach Zjednoczonych czasów Wielkiego Kryzysu. W tej szalonej podróży towarzyszy mu rozbrykana gadająca Piłeczka, która swoim poczuciem humoru potrafi dodać otuchy nawet w największych tarapatach. Na swej drodze spotykają wielu prawdziwych przyjaciół, Mały poznaje swoje słabe i mocne strony oraz uczy się, czym jest nadzieja, przyjaźń i rodzina. Zabawna i wzruszająca opowieść o potędze marzeń, niezwykłej przyjaźni i o tym, że jeśli pragniesz wielkiej przygody to i ty możesz zostać bohaterem!

„Wehikuł czasu” („Movie Toons - Time Kid”)
animacja, USA 2003, reż. Grzegorz Pawlak (reżyser wersji polskiej), Pam Carter, Will Meugniot
emisja: środa, 22 października 2014 roku o 13:55

Nastoletni syn wynalazcy maszyny do podróży w czasie odkrywa, że jego ojciec jest zagubiony w czasie. Wyrusza w niezwykłą podróż, by sprowadzić ojca z powrotem do domu.

„Pinokio i Władca Ciemności” („Pinocchio and the Emperor of the Night animated”)
animacja, USA 1985, reż. Hal Sutherland
emisja: czwartek, 23 października 2014 roku o 14:05

Pod osłoną nocy, do miejsca, w którym mieszkają Pinokio i Gepetto przybija tajemniczy statek Władcy Ciemności. Rano na opustoszałym dotąd polu pojawia ogromny karnawałowy namiot. Tego samego dnia Pinokio obchodzi swoje pierwsze urodziny. Zaraz po nich chłopiec zobowiązuje się zanieść do miasta skrzynkę, wykonaną przez ojca. Gepetto  radzi chłopcu, aby nie zbliżał się do karnawałowego namiotu. Podczas podróży Pinokio nieopatrznie zbacza jednak z bezpiecznej ścieżki...

„Barbie: Akademia Księżniczek” („Barbie princess charm school”) - premiera
animacja, Kanada, USA 2011, reż. Agnieszka Zwolińska (reż. wersji polskiej), Ezekiel Norton, Terry Klassen
emisja: piątek, 24 października 2014 roku o 14:00

Akademia Księżniczek to prestiżowa uczelnia, którą od wieków kończyły damy dworu. Każdego roku odbywa się w niej losowanie i wybrana dziewczyna zaczyna naukę w szkole. Tym razem szczęście uśmiecha się do Blair Willows, która wygrywa ten szczególny los na loterii! Blair jest zachwycona, jednak wkrótce na jaw wychodzi pewna tajemnica...

„Bąbelkowy świat gupików” („Bubble Guppies”) - premiera
animacja, USA, Kanada 2011,
emisja: poniedziałek-piątek o 9:30

„Bąbelkowy świat gupików - to opowieść o wielobarwnym podwodnym świecie gupików, gdzie wśród koralowców i morskich ogrodów żyje paczka przyjaciół: Gill, Molly, Goby, Deema, Nonny oraz Oona. Bohaterowie przeżywają różnorakie przygody i podróże. Uwielbiają się bawić, dlatego zachęcają małych widzów do swoich interaktywnych gier pełnych tańca i muzyki.

„Psi patrol” („Paw Patrol”)
animacja, Kanada, USA 2013, reż. Anna Apostolakis (reżyser wersji polskiej)
emisja: poniedziałek-piątek o 10:00

Serial "Psi patrol" przedstawia perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt – Marshalla, Rubble'a, Chase'a, Rocky'ego, Zumy i Skye, które wspólnie z dziesięcioletnim chłopcem Ryder'em wyruszają na ratunek potrzebującym i stawiają czoło zagrożeniom (więcej tutaj).

„Stuart Malutki” („Stuart Little: The animated series”)
animacja, USA, USA 2003
emisja: poniedziałek-piątek (od 21 października 2014 roku) o 10:30

Niezwykle ujmujący serial animowany o przygodach dwóch wyjątkowych braci, z których jeden - George jest chłopcem, a drugi - Stuart... myszą.  Początkowo George nie akceptuje nowego „brata”. Z czasem jednak przekonuje się do Stuarta i wspólnie odkrywają świat, ucząc się od siebie nawzajem.

„Myszka Miki i przyjaciele” - premiera
animacja
emisja: poniedziałek-piątek (od 22 października 2014 roku) o 11:20

Kultowa animacja Disneya, której bohaterami są m.in. Myszka Miki, Kaczor Donald, Daisy i Goofy.

„Był sobie kosmos” („Once upon a time... Space”)
animacja, Francja 1982
emisja: poniedziałek-piątek o 15:15

Bohaterowie serialu zostają przeniesieni w przestrzeń kosmiczną. Będziemy śledzić ich losy we Wszechświecie. Seria w łatwy, przystępny i często zabawny sposób przedstawia ciekawostki o kosmosie.

„Tom i Jerry” („Tom and Jerry Theatricals”) - premiera
animacja, USA , reż. Ewa Kania (reż. wersji polskiej)
emisja: poniedziałek-piątek (od 24 października 2014 roku) o 18:40 (24 października 2014 roku o 18:35)

Nowe pasjonujące przygody dwójki przyjaciół: kota Toma, który w życiu ma trzy główne cele: dobrze się najeść, wyspać i w końcu złapać mysz i Jerry’ego, bystrej myszki, której największą przyjemność sprawia płatanie figli...

Dokumenty:

„Naga prawda o przeszłości” („The Naked Archaeologist”)
dokumentalny, Kanada 2008
emisja: w soboty o 19:00

„Naga prawda o przeszłości” to intrygujący serial dokumentalny, w którym prowadzący podda w wątpliwość popularne bibilijne mity. Eksplorując Ziemię Świętą z pomocą archeologów i ekspertów, będzie szukał odpowiedzi na odwieczne pytania dotyczące tego regionu i jego historii.

„Gwiazdy lombardu” („Pawn Stars”)
dokumentalny, USA 2011
emisja: w soboty o 14:00

Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki (więcej tutaj).
 
„Aukcja w ciemno („Storage Hunters)
reality TV, USA 2013
emisja: we wtorki o 19:30, w soboty o 13:00

„Aukcja w ciemno” to program przedstawiający ludzi, którzy żyją z kupna i sprzedaży przedmiotów wylicytowanych podczas aukcji w całych Stanach Zjednoczonych. Przedmioty te pochodzą z kontenerów, za które przestano opłacać czynsz. Właściciel magazynu ma prawo wystawić je na aukcję. Wtedy pojawia się grupa łowców skarbów. Konkurencja jest niezwykle zacięta, a udział w licytacji to ryzykowne przedsięwzięcie. Do chwili otwarcia, zawartość kontenerów pozostaje tajemnicą, a znaleźć w nich można dosłownie wszystko (więcej tutaj).

„Łowcy okazji” („Auction Hunters”)
dokumentalny, USA 2010
emisja: w poniedziałki o 20:00

Program „Łowcy okazji” przedstawia perypetie dwóch handlarzy - Allena Haffie i Clintona Jonesa, którzy przemierzają Stany Zjednoczone szukając wyjątkowych towarów z magazynowych wyprzedaży. W Stanach bowiem, znajduje się mnóstwo opuszczonych magazynów, które zostają wystawione na publiczną aukcję. Każdy z nich może stać się wartościową gratką dla kupującego.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

690 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X

Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X - odbiornik UHD...

569 zł Więcej...