reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Polsat: Rekordowy finał „Tańca z gwiazdami” 4

dodano: 2015-11-16 13:46 | aktualizacja: 2015-11-17 20:55
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat

Polsat „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” W piątek, 13 listopada br. odbył się finał czwartej edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” (więcej tutaj). O Kryształową Kulę rywalizowali Agnieszka Kaczorowska i Łukasz Kadziewicz oraz Ewelina Lisowska i Tomasz Barański. Finałowy odcinek obejrzało prawie 3,6 mln widzów.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Wasz udział w programie, to po prostu dar od Boga. (...) Rzadko mnie zatyka, ale tak jak to przedstawiliście, to po prostu oniemiałam. Wielki szacunek i brawa!

- tymi słowami komplementowała zwycięską parę w finałowym odcinku jurorka Iwona Pavlović.


- To było prawdziwe, pełne emocji, święto tańca i show godne wielkiego finału. Piątkowy, ostatni odcinek 4. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” zgromadził przed telewizorami prawie 3,6 mln widzów - mimo, że w tym samym czasie TVP1 transmitowała mecz towarzyski z Islandią, który rozgrywała będąca na szczycie popularności reprezentacja Polski w piłce nożnej - czytamy w komunikacie (więcej tutaj).

Ewelina Lisowska i Tomasz Barański z Kryształową Kulą, foto: WBF/Cyfrowy Polsat


W trakcie nadawania jesiennej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” telewizja Polsat była liderem oglądalności w grupie wszystkich badanych 4+. Względem wiosny 2015 roku program miał lepsze wyniki, taneczne show oglądało w jesiennym sezonie o 150 tys. widzów więcej. Średnie udziały wyniosły 22 proc. w grupie 4+ oraz 15,1 proc. w grupie komercyjnej. Największą widownię w przekroju całego sezonu zgromadził półfinał (6 listopada br.), który obejrzało blisko 3,8 mln widzów (dane za Cyfrowym Polsatem) (więcej tutaj). Rywalizacja w finale i wspaniałe taneczne popisy obu najlepszych par tej edycji: Eweliny Lisowskiej i Tomka Barańskiego oraz Łukasza Kadziewicza i Agnieszki Kaczorowskiej nikogo nie pozostawiły obojętnym, a zwycięstwo przechodziło z rąk do rąk. Ostatecznie decyzją widzów, w głosowaniu SMS-owym, Kryształowa Kula i 100 tys. złotych trafiły w ręce wokalistki Eweliny Lisowskiej, a partnerujący jej Tomasz Barański otrzymał 50 tys. złotych.

Kryształowa Kula, foto: WBF/Cyfrowy Polsat


Jak czytamy w komunikacie, to był wspaniały wieczór najlepszych tanecznych występów, rywalizacji i emocji. Zmagania dwóch najlepszych par tej edycji otworzył wspaniały taneczny show do piosenki „Murder on the dance floor” z udziałem jurorów, tancerzy i gwiazd programu. Pierwszy taniec tego wieczoru dla obu par wybrali jurorzy, a program otworzyli Łukasz Kadziewicz i Agnieszka Kaczorowska zmysłową rumbą, do której przygotował ich sam mistrz Michał Malitowski. Taniec bardzo spodobał się pozostałym jurorom, którzy dali parze komplet 30 punktów. Chwile później niespodzianki nie było, pod czujnym okiem Iwony Pavlović tango Eweliny Lisowskiej i Tomasza Barańskiego zostało przygotowane rewelacyjnie i takie było w opinii jurorów, którzy dali parze również 30 punktów.

- Wasz udział w programie, to po prostu dar od Boga

- mówiła wyraźnie wzruszona ich tańcem Iwona Pavlović.


Po pierwszej tanecznej rundzie finalistów przyszedł czas na wspólny występ wszystkich gwiazd tej edycji show, które zatańczyły efektowny Bollywood. Chwilę później zobaczyliśmy przygotowany z rozmachem freestyle Łukasza Kadziewicza i Agnieszki Kaczorowskiej, którzy zatańczyli taniec współczesny do tematu z animowanego klasyku „Król Lew”.

- Czasami mówisz, że nie jesteś tancerzem, ale jeżeli czujesz muzykę i potrafisz tak uwolnić ciało, to jesteś tancerzem i tyle w temacie

- podsumował taniec pary Michał Malitowski.


Iwonie Pavlović szczególnie podobała się scena na podeście.

- Zauroczona jestem tą sceną, gdzie się mizialiście. Cudne, to były takie mizianki, cudne

- rozpływała się jurorka.


Ocena to 39 punktów. Na czas występu kolejnej finałowej pary Eweliny Lisowskiej i Tomka Barańskiego taneczny parkiet zmienił się w arenę cyrkową. Jurorzy byli pod wrażeniem.

- Rzadko mnie zatyka, ale tak, jak to przedstawiliście, to po prostu oniemiałam. Wielki szacunek i brawa

- mówiła Iwona Pavlović.


Andrzej Grabowski ukłonił się parze dodając:

- To był chyba jeden z najpiękniejszych układów, które ja tutaj widziałem. Mądry i wykonany perfekcyjnie.


Ocena była jednomyślna - 40 punktów.

W trzecim występie tego wieczoru dwóch finałowych par, zobaczyliśmy je w ich ulubionych tańcach spośród tych, które pojawiły się w ich wykonaniu. Łukasz i Agnieszka postawili na romantyczny walc wiedeński, który w zgodnej opinii jurorów był popisowym tańcem standardowym Łukasza. Tym razem również było perfekcyjnie, a Iwona Pavlović zachęcała naszego siatkarskiego mistrza do zatańczenia walca z żoną. Ostatni taniec finału do przeboju „Hello” w wykonaniu Krzysztofa Kiljańskiego zatańczyli Ewelina Lisowska i Tomasz Barański. Jak przed programem mówił Tomek, to właśnie foxtrot był pierwszym z tańców w którym Ewelina pokazała prawdziwe emocje i zatańczyła z sercem. Jurorzy nagrodzili występ kolejnym kompletem - 40 punktów, a Beata Tyszkiewicz, podsumowała go krótko:
 

- Zatańczyliście brawurowo i z poczuciem taktu.


Wieczór wspaniałym występem zakończył gość specjalny finału, „ojciec chrzestny” „Tańca z gwiazdami” - jak przedstawił go Krzysztof Ibisz - Zbigniew Wodecki, który zaśpiewał swój przebój „Lubię wracać tam gdzie byłem”.
Decyzją widzów Kryształową Kulę „Tańca z gwiazdami” otrzymała Ewelina Lisowska, która prócz statuetki otrzymała nagrodę pieniężną w wysokości 100 tys. złotych. 50 tys. złotych otrzymał jej taneczny partner - Tomasz Barański. 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Oglądalność


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Antena Inverto 120 jasnoszara

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze jasnoszarym....

399 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

669 zł Więcej...