reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Sukcesy niemieckiego DVB-T

dodano: 2004-06-24 13:03
autor: Adrian Gąbka | źródło: Infosat,S+K

DVB-T-uberalles_sk.jpg Wdrażanie cyfrowej telewizji naziemnej do Niemiec to sukces za sukcesem. Dopiero z powodzenia inwestycji cieszyli się mieszkańcy Berlina a w regionie Kolonia/Bonn sprzedano ponad 100 tysięcy terminali do odbioru DVB-T, zaledwie w cztery tygodnie po uruchomieniu emisji na tym obszarze.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Podwójna emisja przekazów cyfrowego i analogowego potrwa w Nadrenii Westfalii do maja przyszłego roku. Po tym okresie mieszkańcy regionu będą mogli oglądać wyłącznie cyfrową telewizję naziemną. Uruchomiona 24 maja bieżącego roku cyfrowa telewizja naziemna w Hanowerze/Brunszwiku podziela tempo rozwoju DVB-T z Bonn i Kolonii.

Tamtejszy regulator rynku medialnego ogłosił możliwość ubiegania się o koncesje dla nowych kanałów. Zostaną one uruchomione w październiku. Również w innych landach Niemiec nastąpi w tym czasie rozszerzenie oferty programowej o nowe stacje. W 2005 roku DVB-T zostanie uruchomione w kolejnych miastach. Będą to Monachium, Norynbergia, Lipsko, Halle, Erfurt, Weimer, Kassel, Stuttgart, Mannheim, Ludwighafen, Schwerin oraz Rostock. Cyfrowa telewizja naziemna będzie wtedy dostępna w prawie wszystkich większych miastach kraju za Odrą.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV naziemna na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K 1xDVB-S2X 1xDVB-T2/C

Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K DVB-S2X, DVB-T2 - odbiornik...

539 zł Więcej...