reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Humax Digital GmbH na wystawie SAT Krak 2004

dodano: 2004-07-17 11:21
autor: Janusz Sulisz | źródło:

humax_logo2.gif Niemiecki oddział Humaxa, jednej z najbardziej znanych w Polsce koreańskich firm produkujących odbiorniki cyfrowe, zdecydowała się na aktywny udział w krakowskiej wystawie SAT KRAK 2004 - zarezerwowano podwójne stoisko, co świadczy o poważnym podejściu do polskiego rynku. Humax przy udziale jedynego przedstawiciela tej firmy w Polsce, wrocławskiej firmy Sensor, ma zamiar pokazać nowości z produktów marki Humax, które ostatnio pojawiały się na europejskim rynku, szczególnie te które sprawdziły się lub będą sprzedawać się w w najbliższym czasie w Polsce.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nie będą to wyłącznie odbiorniki cyfrowe Humax CI-8100, PVR-8000, czy F2-Fox, ale także markowe LCD TV, wzmacniacze i nagrywarki DVD, które zapewne także w Polsce znajdą nabywców, którzy wierzą w jakość produktów tej firmy. Sensor przygotuje interesujące prezentacje dla instalatorów i użytkowników sprzętu Humaxa.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowości


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...