reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

MTV Dance w DVB-T

dodano: 2004-08-26 13:08
autor: Adrian Gąbka | źródło: parabola.cz

mtvdance Czech Digital Group, która jest jednym z podmiotów zajmujących się wdrażaniem cyfrowej telewizji naziemnej w Czechach, uruchomiła na 46 kanale emisję testową MTV Dance. Muzyczny kanał jest 6 stacją telewizyjną oferowaną w ramach pakietu DVB-T.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał nadaje z jakością video 2,850 MBit/s i 260 KBit/s audio. W pakiecie Czech Digital Group nadawane są programy czeskiej telewizji publicznej: ČT1, ČT2 oraz TV Prima, TV Nova, TV Praha. Dodatkowo emitowane jest parę programów radiowych. MTV Dance nieco odstaje tematyką od dotychczasowej oferty, ale stanowi dobry znak na przyszłość. Być może nadawca zdecyduje się na oferowanie płatnych pakietów?

Dostęp do wspomnianych kanałów DVB-T mają mieszkańcy Pragi oraz okolic. Władze naszych południowych sąsiadów planują szybkie wdrożenie cyfrowej telewizji naziemnej i wyłączenie emisji analogowej.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV naziemna na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

669 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...