reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Co jesienią zobaczymy na antenie telewizji Polsat?

dodano: 2017-08-29 17:34
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Jesienią br. telewizja Polsat (Polsat HD) pokaże takie programy jak: „The Brain. Genialny umysł” (sezon 2.), „#Supermodelka Plus Size”, „Nasz nowy dom” (sezon 9.), „Przyjaciółki” (sezon 10.), „Wyspa przetrwania”, „Twoja twarz brzmi znajomo” (sezon 8.), „W rytmie serca”, „Kabaret na żywo” (sezon 3.), „Pierwsza miłość” (sezon 14.), „Świat według Kiepskich” (sezon 26.), Trudne sprawy” (sezon 14.), „Dlaczego ja?” (sezon 15.), „Na ratunek 112” (sezon 3.), „Gliniarze” (sezon 3.), „Zdrady” (sezon 10.), „Wydarzenia”, „Interwencja”, „Państwo w państwie” (sezon 8.), „Kingsman: Tajne służby”, „Marsjanin”, „Agentka”, „Więzień labiryntu: Próby ognia” i „Fantastyczna czwórka” oraz sport.

Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- To będzie najbardziej różnorodna jesień w naszej 25-letniej historii. Zabierzemy widzów na jedną z bezludnych wysp archipelagu Fidżi na Oceanie Spokojnym by przekonać się jak śmiałkowie z Polski poradzą sobie na „Wyspie przetrwania”. Wraz z kobietami o krągłych kształtach dotrzemy na szczyt modelingu w programie „#Supermodelka Plus Size”, by udowodnić, że piękno nie ma rozmiaru. Z aktorami nowego serialu „W rytmie serca” Barbarą Kurdej-Szatan, Mateuszem Damięckim i Marią Dębską odkryjemy jak zaskakujące miłosne scenariusze potrafi pisać życie. Na naszej antenie nie zabraknie doskonałej rozrywki dzięki kontynuacjom cieszących się ogromną popularnością programów i seriali: „Twoja twarz brzmi znajomo”, „Kabaret na żywo”, „Nasz nowy dom” i „Przyjaciółki”. Najistotniejsze informacje z Polski i świata przybliżą nam dziennikarze „Wydarzeń”, a o solidną dawkę sportowych emocji zadbają polscy reprezentanci. Siatkarze i siatkarki w mistrzostwach Europy, a piłkarze Adama Nawałki w gorącym jesiennym finiszu eliminacji do mundialu w Rosji, w którym o awans na mundial zmierzą się z Danią, Kazachstanem, Armenią i Czarnogórą. Jesień zakończymy w grudniu wspólnie z widzami świętując jubileusz 25-lecia Telewizji Polsat - zapowiada nadawca (więcej tutaj).

Jesień 2017 roku w telewizji Polsat (Polsat HD):
 
Anita Sokołowska w programie „The Brain. Genialny umysł”, foto: Maciej Zawada
Anita Sokołowska w programie „The Brain. Genialny umysł”, foto: Maciej Zawada


„The Brain. Genialny umysł” 2
emisja: we wtorki (od 5 września 2017 roku) o 20:00

W pierwszej edycji widowiska „The Brain. Genialny umysł” uczestnicy udowodnili, że ich zdolności wykraczają daleko poza to, co znane w telewizji. Przed nami drugi sezon programu, w którym, jak zapowiada nadawca, nie zabraknie ekscytujących konkurencji. Do rywalizacji w parach staną naprzeciwko siebie prawdziwi geniusze umysłu z różnych stron świata, między innymi z Hiszpanii, Rosji i Polski. Ponownie przekonamy się o sile ludzkiego mózgu i dowiemy się do czego można wykorzystać niezwykłe, drzemiące w głowach zdolności. Umiejętności uczestników ocenią jurorzy: nowy w tym gronie Remigiusz Wierzgoń, czyli ReZigiusz - youtuber, idol młodzieży i ekspert od gier komputerowych oraz aktorzy Anita Sokołowska i Cezary Żak. O możliwościach umysłu wypowie się także ekspert w dziedzinie badań nad mózgiem, pracownik naukowy University of California, San Diego doktor Mateusz Gola. Program poprowadzi Jerzy Mielewski (więcej tutaj).
 
Ewa Zakrzewska w programie „#Supermodelka Plus Size”, foto: Mateusz Nasierowski
Ewa Zakrzewska w programie „#Supermodelka Plus Size”, foto: Mateusz Nasierowski


„#Supermodelka Plus Size”
emisja: w środy (od 6 września 2017 roku) o 20:35

Jak zapewnia nadawca, takiego programu w polskiej telewizji jeszcze nie było. Nadchodzi rewolucja i nowy ideał kobiecego piękna - „#Supermodelka Plus Size”. Zbliża się czas, w którym królować będzie niedoceniony do tej pory rozmiar plus size. Udowodnimy, że kobiecego piękna nie da się zmierzyć centymetrem, a rozmiar 42 i większy też może być bardzo atrakcyjny. Damy przepustkę do kariery w modelingu kobietom pełnym krągłości i wdzięku. W ostatnich latach branża modowa przechodzi spektakularny przełom i wiele marek otwiera się na duże rozmiary. Tylko w samych w Stanach Zjednoczonych, wartość rynku plus size wynosi około 20 miliardów dolarów. Dlatego także w Polsce poszukamy tej jedynej, która zostanie pierwszą polską #Supermodelką Plus Size. Pomogą nam w tym cztery osobowości ze świata mody: projektantka Ewa Minge, austriacki fotograf polskiego pochodzenia Emil Biliński, polska modelka plus size i blogerka Ewa Zakrzewska oraz Mister Polski i bloger Rafał Maślak. Dobrym duchem i mentorką uczestniczek będzie kolorowy ptak polskiej mody i blogerka Tamara Gonzalez Perea „Macademian Girl”. Kogo jurorzy będą chcieli zobaczyć w programie? Przekonamy się od 6 września br. w Polsacie (więcej tutaj).
 
Katarzyna Dowbor w programie „Nasz nowy dom”, foto: Cyfrowy Polsat
Katarzyna Dowbor w programie „Nasz nowy dom”, foto: Cyfrowy Polsat


„Nasz nowy dom” 9
emisja: w czwartki (od 7 września 2017 roku) o 20:00

Jak czytamy w komunikacie, dziesiątki tysięcy przejechanych kilometrów, ponad 12 tysięcy zgłoszeń, 500 dni na budowie, 100 odcinków i 100 szczęśliwych rodzin, którym pomogliśmy - to krótkie podsumowanie ponad 4 lat pracy na planie „Naszego nowego domu” - produkcji, która niesie pomoc i zmienia życie swoich bohaterów. W najnowszym sezonie po raz pierwszy twórcy odwiedzą Wielkopolskę. W 100. odcinku programu pośpieszą z pomocą do Wągrowca, gdzie wyremontują mieszkanie dzielnej Moniki samotnej wychowującej małą Magdalenę. Katarzynę Dowbor, architektów Martynę Kupczyk i Macieja Pertkiewicza oraz kierowników robót Artura Witkowskiego i Wiesława Nowobilskiego czeka jubileuszowy tort i satysfakcja z ogromu pomocy, którą już udało się przekazać bohaterom wszystkich odcinków dziewięciu edycji programu. Setny odcinek widzowie zobaczą na antenie Polsatu w czwartek, 12 października br. Seria składa się z 12 odcinków (więcej tutaj).
 
Pola Figurska i Małgorzata Socha w serialu „Przyjaciółki”, foto: Hubert Komerski
Pola Figurska i Małgorzata Socha w serialu „Przyjaciółki”, foto: Hubert Komerski


„Przyjaciółki” 10
emisja: w czwartki (od 7 września 2017 roku) o 21:10

Jak czytamy w komunikacie, już od pięciu lat miliony fanów kibicują serialowym „Przyjaciółkom” i po finale każdej serii domagają się więcej. Co czeka Annę (Magdalena Stużyńska-Brauer), Zuzannę (Anita Sokołowska), Ingę (Małgorzata Socha) i Patrycję (Joanna Liszowska) w dziesiątej serii „Przyjaciółek”? Czy Anna i Paweł będą mogli cieszyć się sobą i swoim małżeństwem mimo tragicznego finału wesela? Czy Wiktor odzyska Patrycję? Czy los ponownie połączy Zuzannę i Jana? Czy Inga pozwoli zrobić z siebie zrobić kurę domową? Jedna rzecz jest niezmienna, czyli ogromna przyjaźń między dziewczynami. W dziesiątej serii „Przyjaciółek” obok Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer wystąpi plejada gwiazd, a wśród nich kluczowi aktorzy z poprzednich sezonów, m.in.: Agnieszka Sienkiewicz, Bartłomiej Kasprzykowski, Krzysztof Wieszczek, Marek Bukowski, Mikołaj Krawczyk, Katarzyna Glinka, Karolina Nowakowska, Ewa Kasprzyk, Dorota Kolak, Marcin Korcz, Kamil Kula i Mariusz Bonaszewski. Producentem wykonawczym serialu jest Akson Studio. Reżyserem i operatorem, tak samo jak w poprzednich sezonach - Grzegorz Kuczeriszka, a autorkami scenariusza: Beata Pasek i Magdalena Strzałkowska. Dwanaście nowych odcinków „Przyjaciółek” od czwartku, 7 września br. zagości na antenie telewizji Polsat (więcej tutaj).
 
Anna Rybak w programie „Wyspa przetrwania”, foto: Piotr Filutowski/Cyfrowy Polsat
Anna Rybak w programie „Wyspa przetrwania”, foto: Piotr Filutowski/Cyfrowy Polsat


„Wyspa przetrwania”
emisja: w piątki (od 8 września 2017 roku) o 20:00

„Wyspa przetrwania” to przygodowe reality show, w którym zobaczymy szesnastu gotowych na wszystko śmiałków: ośmioro kobiet i mężczyzn. Aby znaleźć się na Fidżi musieli przejść trudne, wieloetapowe eliminacje, drobiazgowe badania lekarskie i wyczerpujące testy sprawnościowe na Sali treningowej i basenie. Wybrańców różni wszystko: wiek, zawód, zainteresowania, siła, odporność na stres i umiejętność współpracy w grupie. Łączy tylko jedno - determinacja, by przetrwać na wyspie jak najdłużej. Pozostawieni sami sobie rozbitkowie zostaną podzieleni na dwa plemiona i będą musieli zapewnić sobie ogień, żywność i schronienie. Odwaga, pamięć, siła, wytrwałość strategia i spryt okażą się niezbędne w rywalizacji o różne przedmioty pozwalające na przeżycie oraz totem oznaczający nietykalność. Każdego wieczora przegrani w konkurencji wezmą udział w głosowaniu, w którym wyeliminują kogoś spośród siebie. W tym programie liczyć się będzie fizyczna i psychiczna wytrzymałość, pomysł na przeżycie w dżungli i wśród współplemieńców. Program to światowy hit, który doczekał się 34 edycji w USA, 21 we Francji, 16 edycji w Szwecji, 11 we Włoszech, 13 w Belgii, 15 w Norwegii, 16 w Hiszpanii, czy 19 w Danii. Łącznie program jest lub był realizowany w 50 krajach na całym świecie. Polską edycję „Wyspy przetrwania” poprowadzi dziennikarz Radia Zet (Eurozet) oraz kanałów 4fun.tv i 4fun Gold Hits (4fun Media/Nova Group Limited) Damian Michałowski (więcej tutaj).
 
Katarzyna Moś w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Katarzyna Moś w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada


„Twoja twarz brzmi znajomo” 8
emisja: w soboty (od 9 września 2017 roku) o 22:10

Jak czytamy w opisie, to już ósma edycja „Twoja twarz brzmi znajomo” - widowiska, które przez lata zaskarbiło sobie grono wiernych fanów. Jesienią br. na scenie programu zobaczymy kolejnych ośmiu artystów, którzy dadzą z siebie wszystko, by jak najlepiej wcielić się w ikony polskiej i światowej muzyki. O Złotą Twarz i 100 000 tysięcy złotych na dowolny cel charytatywny powalczą: Anna Dereszowska, Katarzyna Moś, Beata Olga Kowalska, Aleksandra Gintrowska, Kacper Kuszewski, Krzysztof Antkowiak, Marcel Sabat i Mariusz Ostrowski. W ósmym sezonie uczestników czekają nowe konkurencje. W jednej z nich - „Wyzwaniu” - dwóch uczestników wykona ten sam utwór. Będą ścigać się więc nie tylko z samymi sobą, ale też rywalami w programie. Program niezmiennie poprowadzą: Piotr Gąsowski oraz Maciej Dowbor, a występy uczestników ocenią: Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Paweł Królikowski i Bartłomiej Kasprzykowski (więcej tutaj).
 
Barbara Kurdej-Szatan na premierze serialu „W rytmie serca”, foto: WBF
Barbara Kurdej-Szatan na premierze serialu „W rytmie serca”, foto: WBF


„W rytmie serca”
emisja: w niedziele (od 10 września 2017 roku) o 20:00

Jak czytamy w opisie, gdy wydaje ci się, że panujesz nad wszystkim: praca jest twoją pasją i masz konkretne plany na przyszłość - los płata ci figla. Niespodziewanie wraca do ciebie przeszłość, od dawna skrywane sekrety wychodzą na jaw i zmieniają wszystko. Na życiowym zakręcie zobaczymy bohaterów serialu „W rytmie serca”, wykreowanych przez Barbarę Kurdej-Szatan, Mateusza Damięckiego, Marię Dębską, Piotra Polka i Dariusza Toczka. Wyraziste postacie stworzą genialni aktorzy: Piotr Fronczewski i Małgorzata Foremniak. Producentem serialu jest Tadeusz Lampka. Reżyserem i głównym scenarzystą jest Piotr Wereśniak, a operatorem obrazu jest Jarosław Żamojda. Autorami scenariusza są także: Robert Mąka, Tomasz Klimala oraz Bartłomiej Konarski. Jesienią br. widzowie zobaczą trzynaście odcinków (więcej tutaj).
 
Adrianna Borek w programie „Kabaret na żywo”, foto: Cezary Piwowarski
Adrianna Borek w programie „Kabaret na żywo”, foto: Cezary Piwowarski


„Kabaret na żywo” 3
emisja: w niedziele (od 17 września 2017 roku) o 21:00  

Jak zapowiada nadawca, w tym programie nic nie umyka przenikliwym spojrzeniom prześmiewców rzeczywistości, dlatego jesienią w „Kabarecie na żywo” widzów czekają nowe skecze, piosenki i dowcipy. W role polityków, policjantów, studentów, kibiców, imprezowiczów i…bab wcielą się pierwszoligowi artyści naszej kabaretowej sceny. Zobaczymy skutecznych graczy zespołowych m.in.: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Skeczów Męczących, Koń Polski jak i błyskotliwych indywidualistów: Katarzynę Pakosińską, Ewę Błachnio, Marcina Dańca, Cezarego Pazurę, Grzegorza Halamę czy Jerzego Kryszaka. Nie zabraknie również zgranych duetów z kabaretów Rak, Chyba czy K2. Po raz pierwszy w cyklu „Kabaret na żywo” wystąpią Paranienormalni. Nowością jesiennego sezonu będzie cotygodniowa parodia kabaretu. Na koniec sezonu spośród wszystkich zaprezentowanych widzowie wybiorą tę najlepszą (więcej tutaj).
 
Anna Ilczuk w serialu „Świat według Kiepskich”, foto: Grzegorz Gołębiowski/ATM Grupa
Anna Ilczuk w serialu „Świat według Kiepskich”, foto: Grzegorz Gołębiowski/ATM Grupa


Jesienią br. stacja zaprasza także do oglądania seriali „Pierwsza miłość” (sezon 14.) (więcej tutaj) i „Świat według Kiepskich” (sezon 26.) (więcej tutaj). Perypetie mieszkańców Wadlewa i Wrocławia stacja pokazuje od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00. Premierowe odcinki „Świata według Kiepskich”, serialu, który od 18 lat bawi widzów, będzie można oglądać - od 6 września br., w każdą środę o godzinie 20:00.
 
Aleksandra Zienkiewicz w serialu „Pierwsza miłość”, foto: ATM Grupa
Aleksandra Zienkiewicz w serialu „Pierwsza miłość”, foto: ATM Grupa


Jesienią br. widzowie zobaczą również kontynuacje seriali paradokumentalnych: „Trudne sprawy” (sezon 14., emisja od poniedziałku, 4 września br. od poniedziałku do piątku o godzinie 13:00) (więcej tutaj), „Dlaczego ja?” (sezon 15., emisja również od 4 września br., od poniedziałku do piątku o godzinie 14:45) (więcej tutaj), „Na ratunek 112” (sezon 3., emisja od poniedziałku do piątku, od 4 września br., o godzinie 16:30) (więcej tutaj), „Gliniarze” (sezon 3., emisja od poniedziałku, 4 września br., od poniedziałku do piątku o godzinie 17:00) (więcej tutaj) oraz „Zdrady” (sezon 10.,emisja w czwartki, od 7 września br. o godzinie 22:15) (więcej tutaj).
 
Ewelina Ruckgaber (z lewej) w serialu „Gliniarze”, foto: Mikołaj Tym
Ewelina Ruckgaber (z lewej) w serialu „Gliniarze”, foto: Mikołaj Tym


Filmy

Jak zapowiada nadawca, filmowa jesień w telewizji Polsat to światowe hity, które w Polsacie będą miały swoją polską premierę telewizyjną na antenie otwartej. Największe przeboje minionego sezonu kinowego, z plejadą gwiazd w rolach głównych: „Kingsman: Tajne służby”, „Marsjanin”, „Agentka”, „Więzień labiryntu: Próby ognia” oraz „Fantastyczna czwórka” (2015) już wkrótce pojawią się w Polsacie. 


Publicystyka
 
Gospodynią programu „Wydarzenia” jest Dorota Gawryluk. Na zdjęciu dziennikarka w programie „Dorota Gawryluk - Konfrontacje”, foto: Cyfrowy Polsat
Gospodynią programu „Wydarzenia” jest Dorota Gawryluk. Na zdjęciu dziennikarka w programie „Dorota Gawryluk - Konfrontacje”, foto: Cyfrowy Polsat


„Wydarzenia”
„Wydarzenia” to flagowy program informacyjny Telewizji Polsat, nadawany o różnych porach w kanałach Polsat, Polsat 1, Polsat 2, Super Polsat, Polsat News i Polsat News 2. Główne wydanie, które prowadzą Dorota Gawryluk, Jarosław Gugała, Bartosz Kurek oraz Joanna Wrześniewska-Sieger, jest emitowane codziennie o godzinie 18:50. Od poniedziałku do piątku „Wydarzenia” są również nadawane o godzinie 15:50 w kanałąch Polsat, Polsat News i Polsat News 2. O godzinie 22:00 na antenie Polsatu News jest emitowane codziennie wydanie wieczorne „Wydarzeń”. Wydanie popołudniowe prowadzą Agnieszka Mosór, Magdalena Kaliniak i Przemysław Białkowski. Natomiast gospodarzami wydania wieczornego są Jarosław Gugała, Joanna Wrześniewska-Sieger, Agnieszka Mosór oraz Przemysław Białkowski (więcej tutaj).

„Interwencja”
- Magazyn reporterów Telewizji Polsat „Interwencja” od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona - zapewnia nadawca. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15 w Polsacie. Natomiast w soboty o 21:00 na antenie Polsatu News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są wybrane reportaże, a także nowe wątki i dodatkowe informacje na ich temat. „Interwencję” mogą również oglądać widzowie kanałów TV4, Polsat 1, Polsat 2 i Polsat News 2 (więcej tutaj).
 
Przemysław Talkowski i Małgorzata Cecherz z programu „Państwo w państwie” z Nagrodą Radia Zet imienia Andrzeja Woyciechowskiego, foto: WBF
Przemysław Talkowski i Małgorzata Cecherz z programu „Państwo w państwie” z Nagrodą Radia Zet imienia Andrzeja Woyciechowskiego, foto: WBF


„Państwo w państwie” 8
- Jesienią br. na antenę powraca  jeden z najbardziej skutecznych programów interwencyjnych w Polsce. 187 bohaterów i historii, 78 sukcesów w konkretnych przypadkach, nagranych ponad 900 godzin materiałów i przeczytanych ponad 600 tysięcy stron akt i dokumentów. „Państwo w państwie” ubiegłej jesieni świętowało swoje piąte urodziny. Program, prowadzony przez Przemysława Talkowskiego, dziennikarza Polsat News, walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają te patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. Po opisywanych przez redakcję „Państwa w państwie” historiach dokonano m.in. różnych istotnych zmian w przepisach, uchylono wadliwe decyzje urzędników, a około 25 spraw przeznaczono do ponownego rozpatrzenia. Według wyliczeń redakcji bohaterowie przedstawionych w programie historii przesiedzieli niesłusznie w aresztach i więzieniach w sumie 61 lat i 3 miesiące. W sezonie 2016/2017 redakcja „Państwa w państwie” za swoją ciężką, ale jakże owocną pracę, otrzymała kolejne wyróżnienia i nagrody. W październiku 2016 roku - wyróżnienie honorowe Nagrody Radia Zet im. Andrzeja Woyciechowskiego za reportaż „Czy państwo radzi sobie z lichwą?”, a w listopadzie główną nagrodę XIV edycji Konkursu im. Władysława Grabskiego dla dziennikarzy ekonomicznych organizowanego przez Narodowy Bank Polski, za materiał „Kowal zawinił, cygana powiesili” - informuje nadawca. Premierowe wydania programu „Państwo w państwie” emitowane są w każdą niedzielę o 19:30 w Polsacie, Polsacie News i Polsacie News 2 (więcej tutaj).

Sport
 
Karolina Szostak prowadzi „Wydarzenia: Sport”. Na zdjęciu dziennikarka w programie „Po zdrowie z Martą i Karoliną”, foto: Cyfrowy Polsat
Karolina Szostak prowadzi „Wydarzenia: Sport”. Na zdjęciu dziennikarka w programie „Po zdrowie z Martą i Karoliną”, foto: Cyfrowy Polsat


Jak zapewnia nadawca, sporo emocji wzbudzą duże wydarzenia sportowe, które jesienią znajdą się w ramówce telewizji Polsat i kanałach sportowych grupy. Cztery niezwykle ważne mecze dzielą reprezentację Polski piłkarzy od wywalczenia awansu do mundialu w Rosji. Zdaniem ekspertów, tylko kataklizm mógłby odebrać tak skutecznie grającym naszym piłkarzom pierwsze miejsce w grupie „E”. Gorący piłkarski finisz eliminacji widzowi zobaczą tylko na antenach Polsatu i Polsatu Sport: w piątek, 1 września br. o godzinie 20:45 mecz Dania - Polska, w poniedziałek, 4 września br. o godzinie mecz Polska - Kazachstan, w czwartek, 5 października br. o godzinie 18:00 mecz Armenia - Polska i w niedzielę, 8 października br. o godzinie 18:00 mecz Polska - Czarnogóra (więcej tutaj).

Od 24 sierpnia do 3 września br. rozgrywane w Polsce są mistrzostwa Europy siatkarzy. Reprezentacja Polski pod wodzą nowego selekcjonera Ferdinando De Giorgi, powalczy o tytuł. Polacy w fazie grupowej zagrali z Serbią, Finlandią i Estonią. W środę, 30 sierpnia br. zmierzą się ze Słowenią (więcej tutaj).

W tym roku o medale mistrzostw Europy będą walczyć również siatkarki. Nasza żeńska reprezentacja od środy, 20 września zagra na parkietach Azerbejdżanu i Gruzji. W turnieju wśród 16 zespołów wystąpi cała europejska czołówka m.in: Holandia, Serbia, Turcja, Niemcy, Włochy i Belgia. W fazie grupowej Polki zmierzą się z Niemkami, Azerkami i Węgierkami. Mecze będzie można zobaczyć w Polsacie i kanałach sportowych grupy.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

690 zł Więcej...