reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Polsat: „Festiwal weselnych przebojów” sukcesem

dodano: 2017-08-21 14:48
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat „Festiwal weselnych przebojów - Mrągowo” W piątek, 18 sierpnia br. telewizja Polsat transmitowała „Festiwal weselnych przebojów” z Mrągowa. Jak poinformował nadawca, obejrzało go prawie 2,8 miliona widzów. Widowisko to pokonało emitowany w tym samym czasie przez konkurencję - TVN (emisja także w ITVN/TVN International), sopocki „Top Of The Top Festival Sopot 2017”.

Polsat „Festiwal weselnych przebojów - Mrągowo”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Transmitowany na antenie telewizji Polsat w piątek od godziny 20:05 „Festiwal weselnych przebojów” obejrzało prawie 2,8 miliona widzów. To dwukrotnie więcej od widowni emitowanego w TVN „Top Of The Top Festival Sopot 2017” (więcej tutaj). Koncert w Mrągowie uzyskał 24,3 proc. udziałów w rynku w grupie wszystkich badanych oraz 19,9 proc. w grupie wiekowej 16-49. Polsat był liderem w obu grupach audytoryjnych w trakcie emisji (dane za Cyfrowym Polsatem).

W piątkowy wieczór nad jeziorem Czos mogliśmy usłyszeć zespoły i artystów, których przeboje królują na polskich weselach m.in.: Dwa Plus Jeden, grupę Bolter, Krzysztofa Krawczyka, Wojciecha Gąssowskiego, Michała Wiśniewskiego i Krystynę Giżowską. Profesjonalni wodzireje doskonale wiedzą, że gwarantem dobrej zabawy są hity muzyki tanecznej, dlatego w Mrągowie usłyszeliśmy utwory topowych zespołów tego gatunku: Weekend, Masters, Top One, Classic, Milano, Exaited. Złotą płytę oraz statuetkę od portalu wedding.pl za zwycięstwo w plebiscycie na najczęściej wybieraną piosenkę na pierwszy taniec otrzymała Paulina Ignasiak „Paulla” za przebój „Od dziś”.

Koncert „Festiwal weselnych przebojów” poprowadzili Elżbieta Romanowska („Grzeszki na widelcu” w kanałach Polsat 1 i Polsat Cafe - więcej tutaj; „Barwy szczęścia” w TVP2, TVP Polonia i TVP HD - więcej tutaj; „W rytmie serca” w telewizji Polsat - więcej tutaj; „Pierwsza miłość” w kanałach Polsat 1, Polsat 2, Polsat Romans i ATM Rozrywka TV - więcej tutaj), Agnieszka Hyży („Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” w kanale Super Polsat - - więcej tutaj), Rafał Maserak („Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”) i Bartek Orzeł (więcej tutaj).
 
Paulina Ignasiak „Paulla” podczas koncertu „Sylwestrowa moc przebojów”, foto: Cyfrowy Polsat
Paulina Ignasiak „Paulla” podczas koncertu „Sylwestrowa moc przebojów”, foto: Cyfrowy Polsat

 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Oglądalność


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...