reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Cyfrowa telewizja z KPN

dodano: 2004-10-05 21:01
autor: Adrian Gąbka | źródło: FT

kpn Od 18 października holenderskie sieci kablowe będą mieć dużą konkurencję w wyniku wdrożenia przez operatora KPN technologii cyfrowej telewizji naziemnej. Programy oparte na standardzie DVB-T mają wykorzystywać do emisji eter radiowy. Cyfrowa Telewizja naziemna wkracza w kolejną fazę rozwoju.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Utworzone zostaną specjalne pakiety posegregowane według liczby emitowanych kanałów. Najtańszy z nich kosztował będzie 7,95 euro miesięcznie. Cena najdroższego to już 13,95 euro. Usługa do końca 2006 roku obejmie swoim zasięgiem całą Holandię. Początkowo projekt będzie dostępny w aglomeracjach Amsterdamu, Ultrechtu, Hagi i Rotterdamu. Na samym początku zasięg usługi będzie bliski 2,7 mln domostw w tym kraju (stanowi to 45 proc. ogółu ludności).

Oferta programowa ma zawierać 25 najpopularniejszych stacji telewizyjnych i 17 kanałów radiowych. Wszystkie programy wyposażone będą w EPG. Twórcy projektu zapewniają, że jest on przeznaczony na potrzeby prywatnych mieszkań a także osób prowadzących pojazdy. Cyfrowa telewizja dołączy do dużej już listy usług oferowany przez KPN. Firma może już teraz poszczycić się znaczącą pozycją na rynku telekomunikacyjnym i internetowym.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV naziemna na świecie


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...