reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

TVN: Zakończono zdjęcia do „Miłość jest wszystkim”

dodano: 2018-02-09 02:23
autor: Łukasz Knapik | źródło: Kino Świat/satkurier.pl

TVN We wtorek, 30 stycznia br. padł ostatni klaps na planie filmu „Miłość jest wszystkim”. Wspólny projekt filmowy TVN i Akson Studio to komedia, której akcja dzieje się w Gdańsku w czasie grudniowych przygotowań do świąt Bożego Narodzenia. Dystrybutorem filmu jest Kino Świat, zaś premiera kinowa tytułu przewidziana jest na listopad 2018 roku.

TVN


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Mateusz Damięcki („W rytmie serca” w kanałach Polsat 1, Polsat 2 i Super Polsat - więcej tutaj; „Na dobre i na złe” w TVP2, TVP Polonia, TVP HD i TVP Seriale - więcej tutaj i tutaj) szuka miłości, Patricia Kazadi śpiewa, Aleksandra Adamska („O mnie się nie martw” w TVP2, TVP Polonia i TVP Seriale - więcej tutaj; „Diagnoza” w TVN - więcej tutaj) wygląda jak Kate Hudson, a Leszek Lichota jak Lech Wałęsa! Do tego Eryk Lubos („Ojciec Mateusz” w TVP1, TVP Polonia, TVP HD i TVP Seriale - więcej tutaj), Agnieszka Grochowska i Maciej Musiał („Rodzinka.pl” w TVP2, TVP Polonia, TVP HD, TVP Seriale - więcej tutaj), który będzie musiał... zdecydować, komu oddać swoje serce. Zakończono zdjęcia do świątecznej komedii „Miłość jest wszystkim”.

30 stycznia br. padł ostatni klaps na planie filmu „Miłość jest wszystkim”. Wspólny projekt filmowy TVN i Akson Studio to komedia, której akcja dzieje się w Gdańsku w czasie grudniowych przygotowań do świąt Bożego Narodzenia. Reżyserem obrazu jest Michał Kwieciński, a w rolach głównych występują: Olaf Lubaszenko, Agnieszka Grochowska, Jan Englert, Eryk Lubos, Joanna Kulig („O mnie się nie martw” w TVP2, TVP Polonia i TVP Seriale - więcej tutaj), Mateusz Damięcki, Maciej Musiał, Leszek Lichota, Aleksandra Adamska, Julia Wyszyńska, Marcin Korcz („O mnie się nie martw” w TVP2, TVP Polonia i TVP Seriale - więcej tutaj; „Przyjaciółki” w kanałach Polsat 1, Polsat 2, Super Polsat, Polsat Romans i Polsat Film - więcej tutaj) i Joanna Balas. Dystrybutorem filmu jest Kino Świat, zaś premiera kinowa tytułu przewidziana jest na listopad 2018 roku.

- W całej tej konstrukcji udało się zachować prawdę bohaterów. To są prawdziwi ludzie. Grają ich świetni aktorzy. Znalazłem się w doborowym gronie, w rękach wspaniałego reżysera. Jestem przekonany, że oprócz akcji będziemy mieć tutaj sporo fajnej - życiowej i ludzkiej prawdy

- powiedział Olaf Lubaszenko.


Święta Bożego Narodzenia to czas radości i spokoju, ale przygotowania do nich to wielki chaos, który potrafi zburzyć doskonałe plany. W najnowszej komedii „Miłość jest wszystkim” grudniowy czas przedświątecznej gorączki rozpocznie się wraz z przypłynięciem do miasta niezwykłego świętego Mikołaja. Uruchomi to lawinę wyjątkowych zdarzeń. Romans z najpopularniejszym polskim piłkarzem spotka kobietę, której nikt nie nazwałby fanką futbolu. Zdrady i tajemnice zamieszają w niejednym małżeństwie, a dopracowany w każdym szczególe ślub będzie mieć zaskakujący finał.

- Oto nadchodzi czas życiowych zmian i świątecznej historii ku pokrzepieniu serc. Bo miłość jest wszystkim! Wystarczy tylko w nią uwierzyć - tak jak w świętego Mikołaja, by stał się prawdziwy cud - czytamy w opisie.

- Nasz film „Miłość jest wszystkim” opowiada o tym, co najważniejsze czyli o uczuciach i relacjach między ludźmi, o tym co nas łączy, a nie dzieli i o świątecznym czasie, kiedy najbardziej uświadamiamy sobie, ile znaczy wybaczenie i ludzka solidarność. Za rok o tej porze zaprezentujemy widzom ciepłą, wzruszającą i pełną humoru opowieść „ku pokrzepieniu serc”. Wierzę w to, że jest miejsce na kino dobrych emocji i na zupełnie nową komedię świąteczną

- powiedziała Dorota Chamczyk, producent filmu „Miłość jest wszystkim” ze strony TVN.


„Miłość jest wszystkim” - o filmie - w kinach w listopadzie 2018 roku; okres zdjęciowy: 14 listopada 2017 roku - 31 stycznia 2018 roku; lokacje: Gdańsk, Warszawa; gatunek: komedia świąteczna; produkcja: TVN S.A. i Akson Studio; rok produkcji: 2018; reżyseria: Michał Kwieciński; scenariusz: Jakub Wecsile; zdjęcia: Michał Sobociński; scenografia i dekoracja wnętrz: Agnieszka Bartold; charakteryzacja: Liliana Gałązka; kostiumy: Aleksandra Staszko; producenci: Michał Kwieciński/Akson Studio, Dorota Chamczyk/TVN S.A.; dystrybucja: Kino Świat; partnerem filmu jest miasto Gdańsk; obsada: Olaf Lubaszenko („Belle Epoque”, „Bodo”, „Sztos 2”), Agnieszka Grochowska („Obce niebo”, „Wałęsa. Człowiek z nadziei”, „W ciemności”, „Tylko mnie kochaj”), Jan Englert („Bogowie”, „Przepis na życie”, „Lejdis”), Eryk Lubos („Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”, „Belle Epoque”, „Drogówka”), Joanna Kulig („Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, „Disco Polo”, „Facet (nie)potrzebny od zaraz”), Mateusz Damięcki („Nie kłam, kochanie”, „Kochaj i tańcz”), Aleksandra Adamska („Diagnoza”, „Atak paniki”, „Miasto 44”), Julia Wyszyńska („Atak paniki”, „Obywatel”), Leszek Lichota („Wataha”, „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, „Wkręceni 2”), Marcin Korcz („Słaba płeć?”, „Przyjaciółki”, „Miasto 44”), Joanna Balas („Wojenne dziewczyny”), Maciej Musiał („Dzień dobry, kocham cię!”, „Mój biegun”).
 
Patricia Kazadi w filmie „Miłość jest wszystkim”, foto: Aleksandra Rybak
Patricia Kazadi w filmie „Miłość jest wszystkim”, foto: Aleksandra Rybak
Aleksandra Adamska w filmie „Miłość jest wszystkim”, foto: Aleksandra Grochowska/Akson Studio
Aleksandra Adamska w filmie „Miłość jest wszystkim”, foto: Aleksandra Grochowska/Akson Studio
Maciej Musiał i Joanna Kulig w filmie „Miłość jest wszystkim”, foto: Aleksandra Grochowska/Akson Studio
Maciej Musiał i Joanna Kulig w filmie „Miłość jest wszystkim”, foto: Aleksandra Grochowska/Akson Studio
Agnieszka Grochowska i Eryk Lubos w filmie „Miłość jest wszystkim”, foto: Aleksandra Grochowska/Akson Studio
Agnieszka Grochowska i Eryk Lubos w filmie „Miłość jest wszystkim”, foto: Aleksandra Grochowska/Akson Studio
Olaf Lubaszenko w filmie „Miłość jest wszystkim”, foto: Aleksandra Grochowska/Akson Studio
Olaf Lubaszenko w filmie „Miłość jest wszystkim”, foto: Aleksandra Grochowska/Akson Studio

 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Płyty - kino - gadżety


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum PREMIUMBOX+ H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...