reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Polsat: Radosław i Dorota Liszewscy o swojej miłości

dodano: 2018-03-02 12:46
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat „The Story Of My Life - Historia naszego życia” W piątek, 2 marca br. o godz. 22:15 w telewizji Polsat wyemitowany zostanie premierowo pierwszy odcinek programu rozrywkowego „The Story Of My Life - Historia naszego życia”. Wystąpią Katarzyna Montgomery, Dorota Liszewska i Radosław Liszewski.

Polsat „The Story Of My Life - Historia naszego życia”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Prawdziwe spektrum emocji!

W piątek, 2 marca br. na antenie Telewizji Polsat zadebiutuje wiosenna nowość - „The Story Of My Life - Historia naszego życia”. Program o uczuciach, emocjach, bliskości i więzi w związkach, z udziałem znanych par, które będą miały niepowtarzalną okazję, by podejrzeć swoją wspólną przyszłość.

W wywiadzie dla polsat.pl, Katarzyna Montgomery, prowadząca program, zapewnia, że „The Story Of My Life - Historia naszego życia” zaserwuje widzom istny wachlarz emocji (prawdziwy?).

- To program tylko z pozoru o przemijaniu. Tak naprawdę jest o całym spektrum emocji, o które siebie nie podejrzewamy i o problemach, o których nie myślimy na co dzień. Kiedy o nim usłyszałam, wzruszyłam ramionami i pomyślałam „no ale po co to?”. Gdy zobaczyłam jednak fragmenty pierwowzoru, wbiło mnie w fotel. Nabrałam wtedy ogromnego apetytu na prowadzenie tego show i wiedziałam, że muszę to zrobić. W „The Story Of My Life - Historia naszego życia” przeprowadzamy niesamowite rozmowy, które są oparte na szczerości, ponieważ każde kłamstwo od razu wychodzi na jaw. Nie przekraczamy jednak granic dobrego smaku, intymności ani prywatności. Wszystko dzieje się na takich zasadach na jakich chcą nasi rozmówcy, a muszę przyznać, że w czasie tego „eksperymentu" są oni bardzo otwarci

- powiedziała Katarzyna Montgomery.


W każdym odcinku „The Story Of My Life - Historia naszego życia” goście programu zobaczą, jak będą wyglądać za 20-30 lat oraz 40-60 lat i skonfrontują się z pytaniami, które skłonią do refleksji nie tylko ich samych, ale również widzów przed telewizorami. Razem z Katarzyną Montgomery w emocjonującą podróż do przyszłości wyruszą: Barbara Kurdej-Szatan („M jak miłość” w TVP2, TVP Polonia, TVP HD i TVP Seriale - więcej tutaj; „Kocham cię, Polsko!” w TVP2, TVP Polonia i TVP Rozrywka - więcej tutaj; „The Voice Kids” w TVP2, TVP HD i TVP Rozrywka - więcej tutaj; „Narzeczony na niby” w kinach - więcej tutaj) i Rafał Szatan, Lenka i Jan Klimentovie („Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami” w Polsacie), Dorota i Radosław Liszewscy, Julia Wieniawa-Narkiewicz („W rytmie serca” w kanałach Polsat, Polsat 1, Polsat 2 i Super Polsat - więcej tutaj; „Rodzinka.pl” w TVP2, TVP Polonia, TVP HD, TVP Seriale - więcej tutaj) i Antoni Królikowski („Kocham cię, Polsko!” w TVP2, TVP Polonia i TVP Rozrywka - więcej tutaj; „Diagnoza” w TVN i ITVN/TVN International - więcej tutaj) oraz Dorota i Czesław Mozilowie.

- Program daje możliwość rozmowy o starości i przemijaniu ze stosunkowo młodymi gośćmi. Sprawiamy, że zastanawiają się oni nie tylko nad swoją przyszłością, ale i również nad tym co jest tu i teraz. Dochodzą do ciekawych wniosków, między innymi że nie warto odkładać planów na później i spierać się z bliskimi o błahostki. Jestem pewna, że wielu widzów, którzy obejrzą „The Story Of My Life. Historia naszego życia" inaczej spojrzy na swoich partnerów i przestanie się - trywialnie mówiąc - czepiać o coś, co nie ma znaczenia. Przeżywając metamorfozy razem z naszymi bohaterami dostaną też coś dla siebie, odświeżą swoje relacje i na nowo zanalizują życie

- zapewnia Katarzyna Montgomery.


Radosław i Dorota Liszewscy gośćmi premierowego odcinka

W piątek, 2 marca br. o godzinie 22:15 startuje nowość wiosennej ramówki telewizji Polsat - „The Story Of My Life - Historia naszego życia”. Katarzyna Montgomery spotka się ze znanymi parami, które połączyła miłość. Kim są jej pierwsi goście? Odpowiadamy.

Bohaterami pierwszego odcinka „The Story Of My Life - Historia naszego życia” będą Radosław Liszewski z żoną Dorotą. Radosław i Dorota Liszewscy razem z prowadzącą Katarzyną Montgomery udadzą się w emocjonująca podróż w czasie i będą mieli wyjątkową okazję, by podejrzeć swoją wspólną przyszłość.

Radosław i Dorota Liszewscy - znają się od dzieciństwa, oboje urodzili się i wychowali w Sejnach. Niekwestionowany król disco polo i jego życiowa partnerka wpadli sobie w oko w wieku 17 lat. Zaczęło się od spotkania na dyskotece, a skończyło na ślubnym kobiercu. Wylansowany przez Radosława Liszewskiego przebój „Ona tańczy dla mnie” znają chyba wszyscy, nawet ci, którzy podchodzą do jego muzyki z dystansem. Radosław i Dorota Liszewski będą w tym roku obchodzili 23. rocznicę ślubu. Mają dwóch synów: 22-letniego Norberta i 16-letniego Jakuba. Radosław Liszewski rozpoczynał swoją karierę muzyczną grając na weselach. Wielki przełom nastąpił w 2012 roku, kiedy podbił serca milionów Polaków hitem „Ona tańczy dla mnie”. W programie „The Story Of My Life - Historia naszego życia” małżeństwo Doroty i Radosława Liszewskich czeka wyjątkowa wycieczka w czasie od dojrzałości do późnej starości. Twórcy programu dodadzą im 20 lat i 40 lat. W ekspresowym tempie poznamy pełen wachlarz emocji, który będzie im towarzyszył na różnych etapach życia.

- „Miłość stała się jeszcze silniejsza” - zdradzają Radosław i Dorota Liszewscy!

W piątek 2 marca br. o godzinie 22:15 na antenie Polsatu startuje nowość „The Story Of My Life - Historia naszego życia”. Prowadząca Katarzyna Montgomery zapewnia, że ten program to prawdziwe spektrum emocji. A co mówią goście premierowego odcinka - Radosław Liszewski z żoną Dorotą?

Kilka dni po nagraniu do programu „The Story Of My Life - Historia naszego życia” ekipa Polsatu odwiedziła Dorotę i Radosława Liszewskich w ich domu, w Sejnach. Co opowiedzieli o swoim udziale w programie? Jakie emocje towarzyszyły im podczas wyjątkowej podróży w czasie od chwili obecnej do późnej starości? Czego obawiali się najbardziej? Co zapamiętali? Czy udział w niezwykłym eksperymencie, jakim jest „The Story Of My Life - Historia naszego życia”, coś zmienił w ich życiu? Przekonamy się wkrótce (więcej tutaj).
 
Katarzyna Montgomery w programie „The Story Of My Life - Historia naszego życia”, foto: Cyfrowy Polsat
Katarzyna Montgomery w programie „The Story Of My Life - Historia naszego życia”, foto: Cyfrowy Polsat
Dorota Liszewska i Radosław Liszewski w programie „The Story Of My Life - Historia naszego życia”, foto: Maciej Piórko
Dorota Liszewska i Radosław Liszewski w programie „The Story Of My Life - Historia naszego życia”, foto: Maciej Piórko
Radosław Liszewski i Dorota Liszewska w programie „The Story Of My Life - Historia naszego życia”, foto: Maciej Piórko
Radosław Liszewski i Dorota Liszewska w programie „The Story Of My Life - Historia naszego życia”, foto: Maciej Piórko
Radosław Liszewski i Dorota Liszewska w programie „The Story Of My Life - Historia naszego życia”, foto: Maciej Piórko
Radosław Liszewski i Dorota Liszewska w programie „The Story Of My Life - Historia naszego życia”, foto: Maciej Piórko


„The Story Of My Life - Historia naszego życia” - emisja w piątki (od 2 marca 2018 roku) około 22:00 w telewizji Polsat.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

249 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

629 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

675 zł Więcej...